διακόπτης 2 λιμένας 6 λιμένες ST 10/100M UTP/Sc/FC οπτικών ινών Ethernet 8 λιμένων ινών 100M προαιρετικά

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE; RoHS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-SF2T6
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20 PC ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, western union, L/C, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 τεμ ανά εβδομάδα

διακόπτης 2 λιμένας 6 λιμένες ST 10/100M UTP/Sc/FC οπτικής ίνας Ethernet 8 λιμένων ινών 100M προαιρετικά

Ofs-SF2T6

 

διακόπτης 2 λιμένας 6 λιμένες ST 10/100M UTP/Sc/FC οπτικών ινών Ethernet 8 λιμένων ινών 100M προαιρετικά

 

 

Υπάρχουν δύο λιμένες ινών 100M και έξι λιμένες 10/100M UTP. Το προϊόν κατέχεται της σταθερής απόδοσης, της άριστης ποιότητας και της λογικής τιμής λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και υψηλός - ποιότητα των πομποδεκτών. Ισχύει στη χρήση στα μικρά σχέδια της οπτικής ίνας Ethernet ως επαναλήπτες ινών ή μετατροπείς ενιαίων/πολλαπλού τρόπου ινών Ethernet, και άλλες ειδικές απαιτήσεις του περιβάλλοντος.

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

◆It μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ των διεπαφών οπτικής ίνας λιμένων 10/100M UTP (TX) και 100M (FX). Η μετατροπή των οπτικών σημάτων μπορεί να πραγματοποιηθεί μεταξύ της πολυ/πολλαπλού τρόπου οπτικής ίνας, μεταξύ της ενιαίας/πολλαπλού τρόπου οπτικής ίνας ή μεταξύ της ενιαίας/singlemode οπτικής ίνας.

◆UTP αυτόματη διασταύρωση MDI/mdi-Χ υποστηρίξεων λιμένων

Υποστήριξη ◆WEB (προαιρετική)

◆Broadcast προστασία θύελλας

το ανώτατο πλαίσιο ψηφιολέξεων του 1916

 

Τεχνικές προδιαγραφές

τα πρότυπα: IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100Mbps Ίνα: ST/SC/FC/(προαιρετικό LC), 100Mbps (σύνολο - ντούμπλεξ)

Υποστήριξη ◆WEB (προαιρετική)

◆Cable καλώδιο UTP: Γάτα. 5 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα (πολλαπλού τρόπου): 50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km)

Ίνα (singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)

◆Flow έλεγχος

Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: ψήστε τον έλεγχο ροής πίεσης

προσαρμοστής δύναμης ◆External: AC110V~240V- ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 5V~15V

θερμοκρασία ◆Environment: 0 ~ +50℃

θερμοκρασία ◆Storage: - 20 ~ +70℃

◆Humidity: 5% ~ 90%

◆Dimensions: 180 × 45 × 143mm
 

Μέρος των πληροφοριών οπτικών ινών

Πρότυπο Τύπος ινών Συνδετήρας Ανώτατη απόσταση Μήκος κύματος TX δύναμη Ευαισθησία Προϋπολογισμός συνδέσεων
Ofs-SF2T6MM πολλαπλού τρόπου SC/ST 2km 850/1310nm -20~-12dBm -30dBm 10dBm
Ofs-SF2T6MS πολλαπλού τρόπου Sc 2km 850/1310nm -20~-12dBm -30dBm 10dBm
singlemode Sc 20km 1310nm -14~-8dBm -32dBm 18dBm
Ofs-SF2T6SS singlemode Sc 20km 1310nm -14~-8dBm -32dBm 18dBm

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

Πρότυπο Περιγραφή προϊόντων
Ofs-SF2T6MM διακόπτες πολλαπλού τρόπου ινών 10/100M Ethernet με 6 λιμένες UTP και 2 λιμένες πολλαπλού τρόπου ινών, οπτικό μήκος κύματος 850 ή 1310nm, η ανώτατη απόσταση ινών μέχρι 2 χλμ, για τη χρήση των επαναληπτών πολλαπλού τρόπου ινών.
Ofs-SF2T6MS διακόπτες ινών 10/100M Ethernet με 6 λιμένες UTP και 1 λιμένα πολλαπλού τρόπου ινών και 1 singlemode λιμένα, το οπτικό μήκος κύματος 850 και 1310nm, η ανώτατη απόσταση πολλαπλού τρόπου ινών μέχρι 2 χλμ, singlemode ίνα μέχρι 20~100 χλμ, για τη χρήση των μετατροπέων ενιαίων/πολλαπλού τρόπου ινών.
Ofs-SF2T6SS διακόπτες ινών 10/100M Ethernet με 6 λιμένες UTP και 2 singlemode λιμένες ινών, οπτικό μήκος κύματος 1310 ή 1550nm, η ανώτατη απόσταση ινών μέχρι 20~100 χλμ, για τη χρήση των singlemode επαναληπτών ινών.

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817