Μίνι μετατροπέας μέσων ινών αυλακώσεων SFP με τη διεπαφή 10/100/1000M RJ45

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-gass-1
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 108mm X 82mm X 77mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7working ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μια εβδομάδα
Υποδοχή σύνδεσης Fiber: 1* 1000Mbps, SFP RJ45 συνδετήρας: 1*10/100/1000Mbps, αυτοκίνητο mdi/mdi-Χ
Αποστολή του τρόπου: Αποθήκευσης και μεταβίβασης Αποστολή του ποσοστού: 1488000pps/port
MTBF: 100.000 ώρες Κατανάλωση Ενέργειας: 2.5W
Βάρος προϊόντος: 0.5 κλ Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 69*50*24mm
Υψηλό φως:

οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

,

οπτικά μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Ανθεκτικός μετατροπέας 1000 Mbps Gigabit SFP μέσων αυλακώσεων ο μίνι με τη διεπαφή 10/100/1000M RJ45

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Όνομα προϊόντων μετατροπέας MEDIA 10/100/1000M
Πρότυπο προϊόντων Ofs-gass-1
Συνδετήρας Ίνα: 1* 1000Mbps, SFP
RJ45: 1*10/100/1000Mbps, αυτοκίνητο mdi/mdi-Χ
Μέσα δικτύων 10base-τ: Cat3, 4, 5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
1000base-TX: Cat6 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινών Ίνα (πολλαπλού τρόπου): 50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km ή 5km)
Ίνα (Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)
Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Αποστολή του ποσοστού 1488000pps/port
Λειτουργούντα πρότυπα EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab IEEE802.3x
εξωτερική δύναμη Εισαγωγή: Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~250VOutput: Συνεχές ρεύμα 5V 1A, (προεπιλογή)
ή εισαγωγή: Συνεχές ρεύμα: - 36V~-72V Παραγωγή: Συνεχές ρεύμα 5V 1A (προαιρετικό)
Κατανάλωση ισχύος 2.5W
Οδηγήσεις Δύναμη, σύνδεση/νόμος, TX 1000, 100, FDX, σύνδεση/νόμος.
Εργασιακό περιβάλλον Θερμοκρασία εργασίας: -10~55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20~75℃
Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Εγκατάσταση Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί, προαιρετικός, η συσκευή προεπιλογής δεν είναι
Κατάλογος συσκευασίας 1× μετατροπέας μέσων
1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης
1×power προσαρμοστής
MTBF 100, 000 ώρες
Βάρος & μέγεθος Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ
Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ
Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 69*50*24mm
Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 107mm*77mm*82mm
Εξουσιοδότηση 1-έτη

 

 

Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ:
SW1 Επιτρέψτε LFP
ΑΠΟ Θέστε εκτός λειτουργίας LFP
SW2 Περικοπή-μέσω
ΑΠΟ Αποθήκευσης και μεταβίβασης
SW3 έλεγχος της κυκλοφορίας επάνω
ΑΠΟ έλεγχος της κυκλοφορίας μακριά
SW4 100M
ΑΠΟ 1000M

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 - TP: 10/100/1000Mbps
 - FX: 1000Mbps

- Πλήρης ή ημιαμφίδρομος τρόπος από Auto-Negotiation (TP)

 

 

Έκθεση προϊόντων

 

 

Εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 10/100/1000M μετατροπέας μέσων ινών Ethernet

 

10/100/1000Base-τ RJ45, λιμένες ινών 1000M (SFP), χωρίς ενότητα SFP, εξωτερικά CP, μίνι

 

 

 

Μίνι μετατροπέας μέσων ινών αυλακώσεων SFP με τη διεπαφή 10/100/1000M RJ45 0

 

 

 

 

Μίνι μετατροπέας μέσων ινών αυλακώσεων SFP με τη διεπαφή 10/100/1000M RJ45 1

 

 

 

 

 

Μίνι μετατροπέας μέσων ινών αυλακώσεων SFP με τη διεπαφή 10/100/1000M RJ45 2

 

 

Μίνι μετατροπέας μέσων ινών αυλακώσεων SFP με τη διεπαφή 10/100/1000M RJ45 3

 

Εφαρμογή

 

Μίνι μετατροπέας μέσων ινών αυλακώσεων SFP με τη διεπαφή 10/100/1000M RJ45 4

 

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817