Ο ανώτατος τοίχος δύναμης διακοπτών 8W Ethernet ινών SFP τοποθετεί την εγκατάσταση 207mm × 140mm × 45mm

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-GSF2DT16
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 300mm×230 mm× 95mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7working ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτι ανά μια εβδομάδα

16-λιμένας 10/100Mbps + 2 διακόπτης ινών λιμένων 1000Mbps SFP

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Τεχνικές προδιαγραφές

Όνομα προϊόντων 16-λιμένας10/100Mbps+2ίναλιμένων1000MbpsSFP
Πρότυπο προϊόντων Ofs-GSF2DT16
Πρωτόκολλα δικτύων IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 10Base-τ IEEE802.3u 100Base-TX/FX IEEE802.3ab 100Base-τ IEEE802.3z 1000Base-Χ IEEE802.3x
Μέσα δικτύων 10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινών Πολλαπλού τρόπου: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80/100KM
Προδιαγραφή απόδοσης Εύρος ζώνης: 5Gbps
Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 148800pps/port
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 4K
Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Δείκτες οδηγήσεων Δύναμη: PWR FX σύνδεση/νόμος TP FDX (1-16)
TP σύνδεση/νόμος (1-16)
Σειρά τάσης εισαγωγής DC5~15V
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εξωτερικά CP Εισαγωγή: AC100 ~ 250V, παραγωγή: DC5V 2A
Ανώτατη δύναμη 8W
Θερμοκρασία περιβάλλοντος 0 ~ +55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70℃
Υγρασία 5% ~ 90%
Εγκατάσταση Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί, προαιρετικός, η συσκευή προεπιλογής δεν είναι
Κατάλογος συσκευασίας 1× διακόπτης
1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης
1×power προσαρμοστής
MTBF 100.000 ώρες
Βάρος & μέγεθος Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ
Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ
Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 207mm× 140mm× 45mm
Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 300mm×230 mm× 95mm
Εξουσιοδότηση 1-έτη

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

 

Έκθεση προϊόντων

 

Ο δημοφιλέστερος & υψηλός - λιμένες ποιοτικών 16* 10/100Base-τ RJ45,2* 1000M ινών SFP, χωρίς ενότητα SFP

 

 

Ο ανώτατος τοίχος δύναμης διακοπτών 8W Ethernet ινών SFP τοποθετεί την εγκατάσταση 207mm × 140mm × 45mm

 

 

Ο ανώτατος τοίχος δύναμης διακοπτών 8W Ethernet ινών SFP τοποθετεί την εγκατάσταση 207mm × 140mm × 45mm

 

Ο ανώτατος τοίχος δύναμης διακοπτών 8W Ethernet ινών SFP τοποθετεί την εγκατάσταση 207mm × 140mm × 45mm

 

Ο ανώτατος τοίχος δύναμης διακοπτών 8W Ethernet ινών SFP τοποθετεί την εγκατάσταση 207mm × 140mm × 45mm

 

 

 

Εφαρμογή

Ο ανώτατος τοίχος δύναμης διακοπτών 8W Ethernet ινών SFP τοποθετεί την εγκατάσταση 207mm × 140mm × 45mm

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817