Ο τοίχος - τοποθετήστε το βιομηχανικό διακόπτη 1 υποστηρίξεις Daisy Ethernet λιμένων - αλυσοδένει τη σύνδεση

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-igas-1
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 21.6cm× 20,6 cm× 6,7 εκατ.
Χρόνος παράδοσης: 5-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μια εβδομάδα
Όνομα Προϊόντος: 1 λιμένας 10/100/1000M βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Πρότυπο προϊόντων: Ofs-igas-1
Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 ℃ ~ +85 ℃ Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Βάρος προϊόντος: 0.5 κλ Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 15.3cm× 11.5cm× 4.7cm
Υψηλό φως:

βιομηχανικός διακόπτης ethernet 5 λιμένων

,

Βιομηχανικός διακόπτης gigabit

1 λιμένες 100/1000M βιομηχανικός Ethernet διακόπτης του cSmart με 1Port SFP 100/1000M κατάλληλο για το σκληρό περιβάλλον

 

Περιγραφή προϊόντων

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Όνομα προϊόντων 1 λιμένας 10/100/1000M βιομηχανικός μετατροπέας μέσων
Πρότυπο προϊόντων Ofs-igas-1
Διεπαφή λιμένας 10/100/1000Base-τ 1x + 1x 1000Mbps SFP
πρότυπα IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 100Base-τ IEEE802.3u 1000Base-TX/FX
IEEE802.3ab 1000Base-τ IEEE802.3z 1000Base-Χ IEEE802.3x
Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Προστασία Lightening προστασία, προστασία IP40
Δείκτες οδηγήσεων Δύναμη: PWR Σύνδεση: Σύνδεση/νόμος ταχύτητα 1000
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Τάση εισαγωγής: DC52V (48~57V) φραγμός του /Terminal
Δύναμη (πλήρες φορτίο) 3W
Μέσα δικτύων 10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100),
1000base-TX: Cat6 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινών Πολλαπλού τρόπου: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80KM
Προδιαγραφή απόδοσης Εύρος ζώνης: 2Gbps
Μνήμη απομονωτών πακέτων: 512K
Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 1488000pps/port
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 ℃ ~ +85 ℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ℃ ~ +85 ℃
Σχετική υγρασία 5~95% (κανένας παγετός)
Εργασιακό περιβάλλον Θερμοκρασία εργασίας: -40~75℃ Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45~85℃
Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Βιομηχανικά τυποποιημένος Το μέρος 15, EN55022/CISPR22 της FCC CFR47, ταξινομεί ένα EMS:
IEC61000-4-2 (ESD): ±8kV (επαφή), ±15kV (αέρας)
IEC61000-4-3 (RS): 10V/m (80MHz-2GHz)
IEC61000-4 (EFT): Λιμένας δύναμης: ±4kV Λιμένας στοιχείων: ±2kV
Iec61000-4-5 (κύμα): Λιμένας δύναμης: ±2kV/DM, ±4kV/CM Λιμένας στοιχείων: ±2kV
IEC61000-4-6 (ΚΑΊΣΙΟ): 3V (10kHz-150kHz) 10V (150kHz-80MHz)
Iec61000-4-16 (κοινή διεξαγωγή τρόπου): 30V (CONT.), 300V (1s)
Shell IP40 προστατεύει το βαθμό, κοχύλι μετάλλων
Εγκατάσταση Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί
Κατάλογος συσκευασίας 1×Industrial μετατροπέας MEDIA (συν τον τελικό φραγμό)
1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης
1×DIN-ράγα τοποθετώντας εξάρτηση
Πιστοποίηση Σημάδι CE, εμπορικό Μέρος 15 κατηγορία Ψ της FCC VCCI κατηγορία Ψ
Το EN 55022 (CISPR 22), κατηγορία Ψ
MTBF 300.000 ώρες
Βάρος & μέγεθος Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ
Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ
Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 15.3cm× 11.5cm× 4.7cm
Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 21.6cm× 20,6 cm× 6,7 εκατ.
Εξουσιοδότηση 5-έτη

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 

 

Έκθεση προϊόντων

 
Ο δημοφιλέστερος & υψηλός - ποιότητα 1000M βιομηχανικός μετατροπέας μέσων ινών λιμένων SFP


 
 Ο τοίχος - τοποθετήστε το βιομηχανικό διακόπτη 1 υποστηρίξεις Daisy Ethernet λιμένων - αλυσοδένει τη σύνδεση 0

 

 


 Ο τοίχος - τοποθετήστε το βιομηχανικό διακόπτη 1 υποστηρίξεις Daisy Ethernet λιμένων - αλυσοδένει τη σύνδεση 1

 

 

Ο τοίχος - τοποθετήστε το βιομηχανικό διακόπτη 1 υποστηρίξεις Daisy Ethernet λιμένων - αλυσοδένει τη σύνδεση 2

 


 

Εφαρμογή

 Ο τοίχος - τοποθετήστε το βιομηχανικό διακόπτη 1 υποστηρίξεις Daisy Ethernet λιμένων - αλυσοδένει τη σύνδεση 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817