Υψηλή αξιοπιστία 4 λιμένες GPON EPON OLT 4*EPON + 4GE RJ45 OLT

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: OFSE3504
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 540x367x50mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μια εβδομάδα

Υψηλή αξιοπιστία 4 λιμένες GPON EPON OLT 4*EPON + 4GE RJ45 OLT

 

Περιγραφή προϊόντων

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Στοιχείο Παράμετρος
Διεπαφή PON 1GPON διεπαφή, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, ανερχόμενη ζεύξη 1.25Gbps, κατιούσα σύνδεση 2.5Gbps
Διεπαφή Ethernet χρηστών Το RJ45Port συνδέει με τοπικό Διαδίκτυο, 1 λιμένα της Γερμανίας και το???????? λιμένα 3 αυτόματα, 1*WIFI
Διεπαφή δύναμης 12V παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος, μια εξωτερική δύναμη 12V 0.5A AC/DC supplyadapter
PON Μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx1490nm
Οπτικός Οπτική δύναμη Tx: -1~4dBm
Παράμετρος Ευαισθησία Rx: -26dBm
  Οπτική δύναμη κορεσμού: -3dBm
  Τύπος συνδετήρων: Sc
  Οπτική ίνα: single-mode ίνα 9/125ɥm
Παράμετρος μετάδοσης στοιχείων Ρυθμοαπόδοση PON: Προς τα κάτω 950Mbps Προς τα πάνω 930Mbps
Ethernet: 1 λιμένας και 3 της Γερμανίας????????
Αναλογία απώλειας πακέτων: <1>
λανθάνουσα κατάσταση: <1>
Διαχείριση δικτύου Η υποστήριξη IEEE802.3 QAM, ONU μπορεί να ρυθμιστεί μακρινά από OLT
Υποστηρίξτε τη μακρινή διαχείριση μέσω του SNMP και Telnet
Τοπική διαχείριση
Διοικητική λειτουργία Όργανο ελέγχου θέσης, διαχείριση διαμόρφωσης, διαχείριση συναγερμών, διαχείριση κούτσουρων
Δείκτης οδηγήσεων PWR: Δύναμη πάνω η κάτω
OPTIN: Οπτική θέση συνδέσεων
ΣΥΝΔΕΣΗ: ONU που καταχωρείται
ETH: Θέση συνδέσεων της διεπαφής Ethernet
Τοπικό LAN: Θέση συνδέσεων της διεπαφής Ethernet
WIFI: Θέση WIFI
Δύναμη Εξωτερικός προσαρμοστής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 12V 1A AC/DC
Κατανάλωση ισχύος: < 12W="">
Φυσικές προδιαγραφές Διάσταση στοιχείων: 180mm (L) Χ 120mm (W) x27mm (η)
Βάρος στοιχείων: 0.2kg
Περιβαλλοντικές προδιαγραφές Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0 στη θερμοκρασία αποθήκευσης 50ºC: -40 στη λειτουργούσα υγρασία 85ºC: 10% υγρασία αποθήκευσης 90% (στη Non-condensing): 5% σε 95% (Non-condensing)

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 

 

Έκθεση προϊόντων

 

4*EPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, Sc), 4*10/100/1000Base-T, 4*SFP+, εσωτερικά CP

 

Υψηλή αξιοπιστία 4 λιμένες GPON EPON OLT 4*EPON + 4GE RJ45 OLT

 


 Υψηλή αξιοπιστία 4 λιμένες GPON EPON OLT 4*EPON + 4GE RJ45 OLT
 
 
 Υψηλή αξιοπιστία 4 λιμένες GPON EPON OLT 4*EPON + 4GE RJ45 OLT

 
 Υψηλή αξιοπιστία 4 λιμένες GPON EPON OLT 4*EPON + 4GE RJ45 OLT

 
 Υψηλή αξιοπιστία 4 λιμένες GPON EPON OLT 4*EPON + 4GE RJ45 OLT
 

Εφαρμογή

 
Υψηλή αξιοπιστία 4 λιμένες GPON EPON OLT 4*EPON + 4GE RJ45 OLT
 
 
 

ετικέτα:

epon gpon

GPON ONU

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817