24 συνδετήρας PC της Shell Tx 1310nm μετάλλων λιμένων GPON EPON FTTX FTTB MDU ONU 100Mbps

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Ofs-EP9124B
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής πωλητών
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε 3-5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs μια εβδομάδα

 
24 μέταλλο Shell Tx λιμένων GPON EPON FTTX FTTB MDU ONU 100Mbps 1310nm συνδετήρας PC
 

Εισαγωγή

 

Ofs-EP9124B είναι υψηλή πυκνότητα EPON MDUs, που χρησιμοποιείται για FTTB/FTTO/FTTC/FTTV, που αναπτύσσεται από V-Solution. Αυτά τα προϊόντα είναι βασισμένα στη σταθερή και ώριμη τεχνολογία Gigabit EPON, η οποία έχει την αναλογία υψηλής επίδοσης/τιμή, υψηλή - ποιότητα VoIP και η τεχνολογία του στρώματος 3 διακόπτης Ethernet επίσης. Είναι ιδιαίτερα αξιόπιστοι και εύκολο να διατηρηθούν και να χτίσουν το δίκτυο, με εγγυημένο QoS. Και είναι πλήρως υποχωρητικοί με τους τεχνικούς κανονισμούς όπως IEEE802.3ah και η τεχνική απαίτηση του εξοπλισμού EPON (V2.1 και επάνω από την έκδοση) από τη China Telecom.

 

Ofs-EP9124B είναι βάρος πολυ-κατοίκισης EPON. Τα τσιπ πυρήνων τους είναι ώριμα, σταθερά και υψηλή επίδοση chipset στον τομέα τηλεπικοινωνιών. Οι χρήστες μπορούν εύκολος να χτίσουν ένα οπτικό σύστημα μαζί V5628s πρόσβασης EPON με δημοφιλές EPON OLT. Το σύστημα πρόσβασης μπορεί να παρέχει τις ευρυζωνικές υπηρεσίες πρόσβασης για τις επιχειρήσεις ή τις πολυ-κατοικίες, την υπηρεσία πρόσβασης Διαδικτύου προσφοράς, VoIP και VOD για τις οικογένειες ή τις μικρές εταιρίες, κ.λπ.

 

Προδιαγραφή

  • Έτοιμη προς χρήση, ενσωματωμένη αυτόματος-ανίχνευση, αυτόματος-διαμόρφωση, και αυτόματη firmware βελτίωση, κ.λπ.
  • Ενσωματωμένες μακρινές διαμόρφωση OAM και λειτουργία συντήρησης.
  • Πλούσιες λειτουργίες QinQ VLAN υποστήριξης και να κατασκοπεύσει IGMP πολλαπλής διανομής χαρακτηριστικά γνωρίσματα.
  • Ο λιμένας PON υποστηρίζει το διαγνωστικό έλεγχο πομποδεκτών, η συσκευή αποστολής σημάτων θέτει εκτός λειτουργίας.
  • Η ισχυρή ικανότητα αντι-βροντής στη διεπαφή Ethernet (4KV), ΔΟΧΕΙΑ διασυνδέει (4KV) και παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (6KV).
  • Ενσωματωμένη δοκιμή γραμμών υποχωρητική με GR-909 στα ΔΟΧΕΙΑ.
  • Περιττή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υποστήριξης.
  • Ενσωματωμένη δύναμη από το συναγερμό και το σπασμένο συναγερμό ινών.
  • Πλήρως συμβατότητα με OLT βασισμένη σε Broadcom/PMC/Cortina chipset.

Τεχνική παράμετρος 

 

     Τεχνικά στοιχεία                          

Περιγραφές

Προς τα πάνω διεπαφή PON

1 λιμένες EPON, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, συμμετρικό 1.25Gbps

Οπτικό μήκος κύματος    

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Οπτική διεπαφή

SC/PC συνδετήρας

Το προς τα κάτω τοπικό LAN

24*10/100Mbps αυτόματες προσαρμοστικές διεπαφές Ethernet, σύνολο - διπλό/ημιαμφίδρομο, υποστήριξη αυτόματος-MDIX, RJ45 συνδετήρες. Σύμφωνα με IEEE802.3, 802.3u, 802.3x.

Διεπαφή κονσολών

Χρησιμοποιημένος για τη διόρθωση EPON, στοιχεία, VoIP. μοιράζονται έναν RJ45 συνδετήρα

Ποσοστό απώλειας πακέτων

≤1*10-11

Ποσοστό απώλειας κλήσης

≤0.01%

Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος

~220Vac και -48Vdc, περιττό σχέδιο

Διακόπτης δύναμης

1, δύναμη επάνω και μακριά

Κατανάλωση ισχύος

V5628-2A≤30W

Λειτουργών όρος

Λειτουργούντα temp: -30~+55℃

λειτουργούσα υγρασία: 10~90% (μη-συμπυκνωμένος)

Αποθήκευση του όρου

Αποθήκευση temp: -30~+60℃

αποθήκευση της υγρασίας: 10~90% (μη-συμπυκνωμένος)

Διάσταση

480mm*44.5mm*240mm (length*width*height)

Καθαρό βάρος

V5628-2A: 3.12Kg

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα υπηρεσίας δεδομένων

  • Πλήρης μετατροπή ταχύτητας υποστήριξης 24*10/100BASE-T.
  • Ανώτατη ρυθμοαπόδοση: 9.5Mpps.
  • Ικανότητα διακοπτών: 14.4Gbps.
  • Εκμάθηση μέχρι 32K τις διευθύνσεις της MAC.
  • Υποστήριξη για 4K VLANs βασισμένη σε MAC/IP-subnet/protocol, διπλός-ετικέττα, IEEE802.1Q/802.1p, IEEE802.1 QinQ, IEEE802.1ad, μετάφραση VLAN/κορμός/συσσώρευση.
  • Έλεγχος ροής υποστήριξης IEEE802.3x.
  • Στρώμα 2 υποστήριξης 1K πολλαπλής διανομής ομάδες.
  • Έλεγχος ποσοστού πακέτων ραδιοφωνικής μετάδοσης υποστήριξης.
  • Υποστήριξη STP/RSTP.
  • QoS: υποστήριξη οκτώ σειρές αναμονής μαρουλιών ανά το λιμένα, μαρούλι SP/WRR/SP+WRR, κ.λπ.
  • Ασφάλεια λιμένων: υποστήριξη IEEE802.1x, περιορισμός ποσοστού λιμένων, δεσμευτική διεύθυνση της MAC και διεύθυνση IP σε έναν συγκεκριμένο λιμένα.
  • Να κατασκοπεύσει υποστήριξης IGMP.
  • Πολιτική ασφαλείας ACL υποστήριξης, έλεγχος προσπέλασης υποστήριξης βασισμένος στην πηγή/διεύθυνση προορισμού IP, την πηγή/το λιμένα και το πρωτόκολλο προορισμού TCP/UDP.
  • Φιλτράρισμα πακέτων βασισμένο στο λιμένα, τη MAC, την ταυτότητα VLAN, IPv4/IPv6, κ.λπ.
Εικόνα προϊόντων

CBE MDU 24 λιμένων FTTH όπως Huawei MDU

 

 

ετικέτα:

Onu Epon

GPON ONU

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817