Γρήγορη δύναμη άνω του σημείου εισόδου 5 λιμένας 20KM Sc DF SM 1310nm 1FX + 4UTP Ethernet

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Ofs-SF1T4
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 κομμάτια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 125 × 27 × 85 χιλ.
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 τεμάχια ανά μήνα

 

Γρήγορη δύναμη άνω του σημείου εισόδου 5 λιμένας 20KM Sc DF SM 1310nm 1FX + 4UTP Ethernet

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Τύπος

συνδετήρας

Τύπος ινών

Ανώτατη απόσταση

Μήκος κύματος

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-SF1T4M

Sc

πολλαπλού τρόπου

2km

850 ή 1310nm

-20~-12dBm

-30dBm

10dBm

Ofs-SF1T4S

Sc

singlemode

20km

1310nm

-14~-8dBm

-32dBm

18dBm

 

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Με μια ίνα και τέσσερις λιμένες UTP, ofs-SF1T4 μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100MUTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 100M (FX). 

Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M, και το σύνολο - διπλό ή ημιαμφίδρομο.

    Έλεγχος ροής υποστήριξης και προστασία θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης

    Υποστήριξη του ανώτατου πλαισίου 1536 ψηφιολέξεων

Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία του μετατροπέα που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

Ofs-SF1T4M

διπλός διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 4 λιμένες UTP και το 1 λιμένα πολλαπλού τρόπου ινών, 850 ή 1310nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 2km.

Ofs-SF1T4S

διπλός διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 4 λιμένες UTP και το 1 singlemode λιμένα ινών, 1310 ή 1550nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 20~100km.

Ofs-SF1T4WS

ενιαίος διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 4 λιμένες UTP και 1 singlemode λιμένα ινών, 1310/1550nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 20~100km.

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX
Συνδετήρας

UTP: RJ-45,10/100Mbps  

Ίνα: SC/FC, 100Mbps (σύνολο - ντούμπλεξ)

Καλώδιο

Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα (πολλαπλού τρόπου):  50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km)

Ίνα (singlemode):  8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)

Έλεγχος ροής 

Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: ψήστε τον έλεγχο ροής πίεσης

Φως οδηγήσεων

PWR, σύνδεση FX/νόμος, TP1 FDX, σύνδεση TP1/νόμος, TP2 FDX, σύνδεση TP2/νόμος

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Θερμοκρασία περιβάλλοντος 0 ~ +50C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70C
Υγρασία 5% ~ 90%
Διαστάσεις 125 × 27 × 85mm
 

 

διακόπτης οπτικής ίνας Ethernet 5 λιμένων

 

Ofs-SF1T4 η σειρά παρέχει λιμένες μιας οπτικής ίνας 100M και δύο λιμένες 10/100M UTP. Το προϊόν κατέχεται της σταθερής απόδοσης, της άριστης ποιότητας και της λογικής τιμής λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και υψηλός - ποιότητα των πομποδεκτών. ισχύει στη χρήση στα μικρά σχέδια της οπτικής ίνας Ethernet. 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817