Παθητικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τμημάτων E2000 UPC καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-PC-E200
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Σύμφωνα με την ποσότητα
Χρόνος παράδοσης: 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PC το μήνα
Αριθμητικό άνοιγμα: 0.21-0.37 Δύναμη μετάδοσης: >130w (ίνα core0.5 1.06um)
τύπος connoctor: UPC Χρώμα: κίτρινος, γκρίζος, ουρανός bule, πορτοκάλι, λευκό, μαύρο
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα: 10D (Δ: διάμετρος πυρήνων οπτικής ίνας) παράδοση: 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Υψηλό φως:

παθητικά ηλεκτρονικά συστατικά

,

ηλεκτρονικά μέρη

 

Παθητικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τμημάτων E2000 UPC καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι επίσης γνωστό ως άλτη οπτικών ινών ή σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών. Αποτελείται από ένα καλώδιο οπτικών ινών που ολοκληρώνεται με τους διαφορετικούς συνδετήρες στις άκρες. Για τα καλώδια μπαλωμάτων ινών, υπάρχουν δύο σημαντικοί τομείς εφαρμογής που είναι σταθμός εργασίας υπολογιστών στις επιτροπές μπαλωμάτων εξόδου και οπτικών ινών ή ο οπτικός σταυρός συνδέει το κέντρο διανομής. Παρέχουμε τους διάφορους τύπους σκοινιών μπαλωμάτων ινών συμπεριλαμβανομένου του ενιαίου τρόπου, του πολλαπλού τρόπου, πολυ πυρήνα, και των θωρακισμένων εκδόσεων. Μπορείτε επίσης να βρείτε τις πλεξίδες οπτικών ινών και άλλα ειδικά καλώδια μπαλωμάτων εδώ. Για τους περισσότερους από τους, το Sc, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, οι συνδετήρες είναι όλοι APC/UPC διαθέσιμοι, ακόμη και παρέχουμε τα καλώδια ινών MPO/MTP.

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών PVC/LSZH μας είναι τυποποιημένα καλώδια οπτικών ινών που ολοκληρώνονται με τους συνδετήρες LC/SC/ST/FC/MTRJ/MU/SMA και στις δύο άκρες, όπως lc-LC, το lc-Sc, το lc-ST, το Sc-ST, το Sc-Sc, το ST-ST κ.λπ. Αυτά τα καλώδια μπαλωμάτων ινών χρησιμοποιούνται για τη σύνδεση συνδέσεων ινών μεταξύ του εξοπλισμού κατά τη διάρκεια της τηλεγράφησης ινών. Υπάρχουν Singlemode και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις: Singlemode για τη μεγάλης απόστασης μετάδοση, ενώ πολλαπλού τρόπου για τη σύντομη μετάδοση απόστασης. Το Optfocus παρέχει και τα Singlemode και πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων (συμπεριλαμβανομένου OM1, OM2, 10G OM3 και 10G OM4), διαθέσιμα διπλός και μονοκατευθυντικός καθώς επίσης και ολομέλεια-που εκτιμούν. Τα καλώδια μπορούν να προσαρμοστούν στα προαιρετικά μήκη και είναι 100% που εξετάζεται οπτικά για τη μέγιστη απόδοση πριν από να στείλουν παγκοσμίως.

 

Ολομέλεια-εκτιμημένα καλώδια οπτικών ινών - τα σακάκια χαρακτηριστικών γνωρισμάτων OFNP καλωδίων μπαλωμάτων ινών (ολομέλεια που εκτιμάται) whith είναι ιδανικά για την εγκατάσταση στις ολομέλειες αέρα, τους αγωγούς, τους τοίχους, τον αγωγό, τις οροφές, κ.λπ. όπου η εκτίμηση πυρκαγιάς CMP απαιτείται. Τα καλώδια ινών ολομέλειάς μας (OFNP) περιλαμβάνουν το Sc, FC, LC, το ST, τη MU, MTRJ, E2000, MTP κ.λπ., και ο ενιαίος τρόπος και η πολλαπλού τρόπου ολομέλεια εκτίμησαν τις συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών. Τα μήκη συνήθειας, οι συνδυασμοί συνδετήρων και οι στιλβωτικές ουσίες είναι διαθέσιμοι. Το κάθε καλώδιο μπαλωμάτων ινών μας εξετάζεται χωριστά και πιστοποιείται για να είναι μέσα στα αποδεκτά οπτικά όρια απώλειας εισαγωγής για την εγγυημένες συμβατότητα και την αξιοπιστία 100%, και υποστηρίζεται από την εξουσιοδότηση διάρκειας ζωής μας.

 

MTP/MPO τα καλώδια ινών ως σημαντικό μέρος του συστήματος σύνδεσης πολυ-ινών, σχεδιάζονται για τις αξιόπιστες και γρήγορες διαδικασίες στα κέντρα δεδομένων. Τα προφανή οφέλη αυτών των καλωδίων είναι λιγότερες διαστημικές απαιτήσεις και βελτιωμένη εξελιξιμότητα, που παρέχει το σημαντικές διάστημα και τη εξοικονόμηση κόστους. Τα καλώδια MTP/MPO χρησιμοποιούνται γενικά για το περιβάλλον δικτύων 40GbE και 100GbE, και παίζουν ένα σημαντικό μέρος της δομημένης τηλεγράφησης. Προσφέρουμε ένα ευρύ φάσμα των συνελεύσεων καλωδίων MTP/MPO συμπεριλαμβανομένων των καλωδίων κορμών, των καλωδίων λουριών και των κασετών (ή των επιτροπών μπαλωμάτων). Όλες οι συνελεύσεις είναι πλήρως υποχωρητικές με τα πρότυπα 61754-7 IEC και τη TIA 604-5. Παρέχουμε επίσης την προσαρμοσμένη υπηρεσία όπως οι προαιρετικές αριθμήσεις ινών, οι τύποι καλωδίων και τα μήκη κ.λπ.

 

Το θωρακισμένο τραχύ κοχύλι χρήσης καλωδίων μπαλωμάτων ινών με το τεθωρακισμένο αργιλίου και kevlar μέσα στο σακάκι, και αυτό είναι 10 φορές ισχυρότερο από το κανονικό καλώδιο μπαλωμάτων ινών. Αυτό θα βοηθήσει να κάνει τη θωρακισμένη ίνα να επιδιορθώσει το σκοινί ανθεκτικό της υψηλής έντασης και της πίεσης. Το θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων έχει ένα υψηλότερο εκτιμημένο ποσοστό 40% της λειτουργούσας θερμοκρασίας, έτσι παρέχει τη σταθερή απόδοση πέρα από μια ευρεία σειρά θερμοκρασίας. Αυτό το καλώδιο μπαλωμάτων τύπων είναι συγκεκριμένα ιδανικό για το φως στις μεσαίας ισχύος εσωτερικές/υπαίθριες εφαρμογές. Θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεφοδιασμού Optfocus, συμπεριλαμβανομένου 10G OM4/OM3, 9/125, 50/125, 62.5/125 τύποι ινών. Τα θωρακισμένα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορούν να είναι με τους τύπους Sc, του ST, FC, LC, της MU, SC/APC, ST/APC, FC/APC, LC/APC, κ.λπ. λήξεων.

 

Το Optfocus παρέχει πολλά άλλα καλώδια μπαλωμάτων ινών συμπεριλαμβανομένων των καλωδίων ινών loopback, τα πλαστικά καλώδια μπαλωμάτων οπτικής ίνας, τα καλώδια μπαλωμάτων FTTH, την πόλωση που διατηρούν τα καλώδια μπαλωμάτων, τα ρυθμίζοντας καλώδια μπαλωμάτων τρόπου, κ.λπ. Αυτά τα καλώδια μπαλωμάτων μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τις περισσότερες εφαρμογές, και είναι διαθέσιμα σε 62.5 πολλαπλού τρόπου, 50/125 πολλαπλού τρόπου, το 9/125 ενιαίο τρόπο και βελτιστοποιημένο λέιζερ OM3, OM4 ίνα. Προσφέρουμε τη δυνατότητα να προσαρμόσουμε τα καλώδια για τις συγκεκριμένες ανάγκες σας. Και μπορείτε να αγοράσετε τα καλώδια μπαλωμάτων με υψηλό - ποιότητα σε μια τιμή αξίας από μας.

 

Εφαρμογές

  1. Μετάδοση με τη χαμηλή απώλεια, υψηλό ποσοστό μετάδοσης, υψηλή ακρίβεια
  2. Χειρουργική επέμβαση λέιζερ
  3. Φωτοδυναμική θεραπεία
  4. Φασματική μέτρηση
  5. Σύνδεση λέιζερ
  6. Φωτισμός
  7. Αισθητήρας

 

Προδιαγραφές

Το αριθμητικό άνοιγμα της ίνας χαλαζία:

0.22-0.37

Διάμετρος ινών (χιλ.)

0.2

0.3

0.4

0.5

0.6

0.65

0.8

Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα

10D (Δ: διάμετρος πυρήνων οπτικής ίνας)

Πυρήνας ινών (στρώμα επιστρώματος):

1:1.05 ή 1:1.4

Αριθμητικό άνοιγμα

0.21-0.37

Μετάδοση (%/m0)

Μετάδοση (0.200.4um)

85-98

Ορατό φως (0.40.7um)

97-99

Near-Infrared (0.761.6um)

90-99

Heliun-νέο (0.6328um)

99

YAG (1.06um)

98

Αργό (0.5145um)

98

Δύναμη μετάδοσης

>130w (ίνα core0.5 1.06um)

 

 

τύπος connoctor

SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO/MTP, SMA….

Καλώδια

PVC/LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, ολομέλεια (OFNP), θωρακισμένο

Χρώμα

κίτρινος, γκρίζος, ουρανός bule, πορτοκάλι, λευκό, ο Μαύρος…

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817