Με διπλό σύστημα λειτουργίας μετατροπέας 256K 10/100/1000M, εξωτερικά CP 2 λιμένων SFP MEDIA ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-αέριο-2
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 κομμάτια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 26 (υψηλό) Χ 70 (πλάτος) Χ 93 (μήκος) χιλ.
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 τεμάχια ανά μήνα

 

Με διπλό σύστημα λειτουργίας μετατροπέας 256K 10/100/1000M, εξωτερικά CP 2 λιμένων SFP MEDIA ινών 

 

Συσκευασία & παράδοση

 

Λεπτομέρειες συσκευασίας: Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
Λεπτομέρεια παράδοσης: 3-5 ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
 

Προδιαγραφές

 

Οι υποστηρίξεις VLAN και QoS υποστηρίζουν την ανώτατη μικρή κατανάλωση ισχύος πλαισίων 1536 ψηφιολέξεων (3W), χαμηλή θερμότητα, καλή σταθερότητα

 

 

διακόπτης οπτικής ίνας 10/100/1000M Ethernet
 
Τέσσερις λιμένες 10/100/1000M διακόπτης οπτικής ίνας Ethernet με δύο λιμένες 10/100/1000M UTP και δύο υποδοχές 1000M SFP. Το τέλος - οι χρήστες μπορούν να χρησιμοποιήσουν τη διαφορετική ενότητα SFP σύμφωνα με την απαίτησή του, παραδείγματος χάριν: 1000Base-τ, 1000Base-SX, 1000Base-LX κ.λπ.


Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα


   Υποστηρίξεις VLAN και QoS
   Υποστηρίζει το ανώτατο πλαίσιο 1536 ψηφιολέξεων

   Δύο λιμένες RJ45 και δύο υποδοχές SFP, αυτό μπορούν να μετατρέψουν τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ των λιμένων οπτικής ίνας λιμένων και 1000M 10/100/1000M UTP και των σημάτων Ethernet διακοπτών μεταξύ του λιμένα και του λιμένα.
    Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης υποστηρίζει τους λιμένες UTP στο αυτοκίνητο 10/100/1000M και το σύνολο - διπλό/ημιαμφίδρομο.
    Προστασία θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης
    Μικρή κατανάλωση ισχύος (3W), χαμηλή θερμότητα, καλή σταθερότητα
 
Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα IEEE802.3z/AB, 10/100/1000Base-τ και 1000Base-SX/LX
 Διεύθυνση της MAC 1K
Μνήμη απομονωτών πλαισίων 512Kb RAM
Εύρος ζώνης 12 το Γ, μπορεί να διαβιβαστεί για να επιτύχει τη non-blocking καλώδιο-ταχύτητα
Καλώδιο Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)
πολλαπλού τρόπου ίνα: 50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 224/550m)
singlemode ίνα: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)
Έλεγχος ροής Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής
Ημιαμφίδρομος: ψήστε τον έλεγχο ροής πίεσης
Δύναμη

AC100 240V

50~60Hz DC5V2A

Θερμοκρασία περιβάλλοντος +50°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 +70°C
Υγρασία

5% 90%

 

Διαστάσεις 27 (χ) × 125 (W) ×85 (λ) χιλ.


Πληροφορίες διαταγής
 

Πρότυπο

  Περιγραφή προϊόντων

  Ofs-αέριο-2

  Τέσσερις λιμένες 10/100/1000M διακόπτης Ethernet με δύο λιμένες RJ45 και δύο υποδοχές 1000M SFP.

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817