Μετατροπέας MEDIA Gigabit SFP με την εξωτερική δύναμη ένα 256K αυλάκωση SFP Γερμανία

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-αέριο-1
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 κομμάτια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 26 (υψηλό) Χ 70 (πλάτος) Χ 93 (μήκος) χιλ.
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 τεμάχια ανά μήνα

 

Μετατροπέας MEDIA Gigabit SFP με την εξωτερική δύναμη ένα 256K αυλάκωση SFP Γερμανία

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

 

Προδιαγραφές

 

1. gigabit μετατροπέας 10/100/1000m μέσων SFP μετατροπέας meidia ινών Sc 20KM~80KM 2.10/100/1000base-tx- 2 SFP 1310nm

 

1.gigabit μετατροπέας 10/100/1000m Sc 20KM~80KM μέσων SFP 1310nm          

Ofs-αέριο-1 σειρά

 

Τύπος

 

1. μετατροπέας MEDIA 10/100/1000M SFP/μετατροπέας SFP/μετατροπέας ινών SFP

2. μετατροπέας MEDIA αυλακώσεων 10/100/1000M SFP (χωρίς ενότητα SFP)

3. Διαστάσεις: 

     Εσωτερική δύναμη: 40 (υψηλό) Χ 110 (πλάτος) Χ 140 (μήκος) χιλ.

     Εξωτερική δύναμη: 26 (υψηλό) Χ 70 (πλάτος) Χ 93 (μήκος) χιλ.

            

Πληροφορίες ινών

 

Πρότυπο

  Συνδετήρας

  Τύπος ινών

  Ανώτατη απόσταση

  Μήκος κύματος

  TX δύναμη

   Ευαισθησία

  Προϋπολογισμός συνδέσεων

  1000Base-SX

  LC

  Πολλαπλού τρόπου

   224/      550m

  850nm

-11-6dBm

  -18dBm

  7dBm

  1000Base-LX-10

  LC

  Singlemode

  10km

  1310nm

  -12-            5dBm

-21dBm

  9dBm

  1000Base-LX-30

  LC

  Singlemode

  30km

  1310nm

  -80dBm

  -25dBm

  17dBm

  1000Baee-HX

  LC

  Singlemode

  70km

  1550nm

  -50dBm

  -25dBm

  20dBm

 

Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπο

  Περιγραφή προϊόντων

  Ofs-αέριο-1

μετατροπέας MEDIA αυλακώσεων 10/100/1000M SFP, χωρίς ενότητα SFP

  Ενότητα SFP

1.25G πολλαπλού τρόπου ή singlemode ή singlemode ενιαία ίνα ενότητας SFP, 850nm, 1310nm, 1550nm

 

Όροι πληρωμής & ναυτιλίας

 

Ελάχιστη ποσότητα διαταγής: 1 ~ 2 κομμάτι/κομμάτια

Λιμένας: Shenzhen

Λεπτομέρειες συσκευασίας: 20pcs/carton 48.5*32.5*34 cm/carton, 8.6KGS/carton

Χρόνος παράδοσης: 3~5 ημέρες 

Όροι πληρωμής: T/T, L/C

Δυνατότητα ανεφοδιασμού: 1000 κομμάτι/κομμάτια την εβδομάδα

 

Συσκευασία & παράδοση

 

Λεπτομέρειες συσκευασίας: Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
Λεπτομέρεια παράδοσης: 3-5 ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
 

 

Εξουσιοδότηση: 1 έτη

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817