Ο έξυπνος πολυ διακόπτης 24* 10 το /100M ινών λιμένων και οι λιμένες 2*10/100/1000M RJ45/SFP (Combo) διοικούμενοι μεταστρέφουν

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE; RoHS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-MGSF2T2DT24
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 5 PC ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, western union, L/C, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 τεμ ανά εβδομάδα

Έξυπνος διακόπτης 24* 10 το /100M ινών πολυ-λιμένων και 2 * λιμένες 10/100/1000M RJ45/διοικούμενος διακόπτης SFP (Combo)

 

Ofs-MGSF2T2DT24

 

Ο έξυπνος πολυ διακόπτης 24* 10 το /100M ινών λιμένων και οι λιμένες 2*10/100/1000M RJ45/SFP (Combo) διοικούμενοι μεταστρέφουν

 

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Ο έξυπνος διακόπτης Ethernet συμπλήρωσε ένα χάσμα μεταξύ του διοικητικού διακόπτη μη-Ιστού και ο πλήρης διοικητικός διακόπτης Ιστού, αυτό όχι μόνο με πολλές λειτουργίες διοικητικού διακόπτη ΙΣΤΟΎ L2 του πλήρους που μπορούν να διαχειριστούν και να ελέγξουν το δίκτυο, αλλά και, της τιμής και της διαχείρισής του δεν είναι τόσο ακριβός και σύνθετος όσο και ο πλήρης διοικητικός διακόπτης ΙΣΤΟΎ, αυτό είναι μια ιδανική επιλογή για εκείνους που αυξάνονται τις επιχειρήσεις στο χτισμένο οικονομικώς αποδοτικό και υψηλής απόδοσης δίκτυο.

ο διακόπτης είναι έξυπνος διακόπτης Ethernet ταχύτητας γραμμών L2 που ο διακόπτης παρέχει το λιμένα Ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης 24 10/100M, 2 λιμένες ανερχόμενων ζεύξεων RJ45/SFP gigabit πολλαπλοί (μίνι GBIC), εύρος ζώνης αύξησης και μειώνει τη λανθάνουσα κατάσταση πρόσβασης για τη σύνδεση πελατών και ικανοποιεί χρειασμένη του υψηλού φορτίου. Υποστήριξη διακοπτών Sthe για τη διαχείριση ΙΣΤΟΥ, τον έλεγχο εύρους ζώνης λιμένων, να αντανακλάσει λιμένων, τον κορμό λιμένων, την ταξινόμηση VLAN, τη στρατηγική ελέγχου QoS, τις τοποθετήσεις ασφάλειας και άλλες λειτουργίες. Παρέχει μια χαμηλού κόστους, ιδιαίτερα αξιόπιστη λύση για τους φραγμούς Διαδικτύου, τα ξενοδοχεία, τις ευφυείς κοινότητες, τις μικρομεσαίες επιχειρήσεις για να επιτύχει το δίκτυο ευφυές και ασφαλές.

 

Άριστη απόδοση

 

Όλοι οι λιμένες είναι non-blocking, πλήρης καλώδιο-ταχύτητα υποστήριξης διαβιβάζοντας, για να παρέχουν σε σας τα ισχυρά στοιχεία - ικανότητες επεξεργασίας

32Kbps λεπτός έλεγχος εύρους ζώνης λιμένων κοκκοποίησης, σύμφωνα με τους διαφορετικούς χρήστες με τις διαφορετικές επιχειρησιακές ανάγκες, ακριβής έλεγχος κάθε λιμένα για να στείλει και να λάβει το ποσοστό, για να σας βοηθήσει να διαθέσετε εύλογα τους πόρους εύρους ζώνης και να βελτιώσουν τη χρησιμοποίηση εύρους ζώνης.

Η λειτουργία ελέγχου θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης μπορεί να ελέγξει τη λαμβανόμενη ραδιοφωνική μετάδοση και την πολλαπλής διανομής κυκλοφορία πακέτων αποτελεσματικά, για να αποφύγει τη συμφόρηση δικτύων και να προστατεύσει το δίκτυό σας που τρέχει κανονικά.

 

Σταθερός και αξιόπιστος

 

Η λειτουργία κορμών μπορεί να βάλει τους πολλαπλάσιους λιμένες μαζί και να διαμορφώσει μια ομάδα και να δημιουργήσει μια υψηλή σύνδεση εύρους ζώνης. Όχι μόνο μπορεί να καλύψει τις υψηλές απαιτήσεις εύρους ζώνης, αλλά και μπορεί να επιτύχει τον πλεονασμό συνδέσεων, και να βελτιώσει την αξιοπιστία δικτύων.

 

Πολλαπλής διανομής εφαρμογές

 

Να κατασκοπεύσει IGMP η λειτουργία μπορεί να διαχειριστεί και να ελέγξει την πολλαπλής διανομής ομάδα, έτσι ώστε τα πολλαπλής διανομής στοιχεία μπορούν να διαβιβαστούν μόνο στον παραλήπτη στην ανάγκη, εκτός από το εύρος ζώνης, την ενισχυμένη ασφάλεια των πολλαπλής διανομής πληροφοριών, και να ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις των πολλαπλής διανομής εφαρμογών, όπως η τηλεοπτική σύσκεψη, βίντεο κατόπιν παραγγελίας.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

· Συμμορφωθείτε με IEEE 802,3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE 802.1p πρότυπα

· 24 λιμένες αυτόματος-διαπραγμάτευσης RJ45 10/100M, να πολλαπλασιάσει λιμένων ανερχόμενων ζεύξεων RJ45/SFP 2 Gigabit (μίνι GBIC)

· Χρησιμοποιώντας την αποθήκευση – μπροστινός τρόπος διακοπτών

· Υποστήριξη για την αυτοδιδασκαλία διευθύνσεων της MAC

· Έλεγχος εύρους ζώνης λιμένων υποστήριξης, έλεγχος θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης, συνάθροιση λιμένων

· Υποστήριξη IGMP (V1, V2) που κατασκοπεύει (πολλαπλής διανομής εφαρμογή)

· SNMP υποστήριξης (V1, V2)

· Υποστήριξη βασισμένες στο λιμένα VLAN, 802.1Q VLAN, και τοποθετήσεις πολύς--ένα

· Υποστήριξη για VLAN στις λειτουργίες

· Υποστήριξη για την προτεραιότητα QoS αριθμού λιμένων λιμένας-βασισμένος, 802.1p, TOS IP/DS, και TCP/UDP

· Υποστήριξη για τη σύνδεση διευθύνσεων της MAC, φιλτράροντας τοποθετήσεις ασφάλειας λιμένων TCP-UDP

· Να αντανακλάσει λιμένων υποστήριξης και λιμένων λειτουργία στατιστικών κυκλοφορίας

· Διοικητική διεπαφή ΙΣΤΟΥ υποστήριξης καθαρή αγγλική

· Δείκτης των δυναμικών οδηγήσεων για να επιδείξει την κατάσταση του εξοπλισμού και να παρέχει μια απλή ανίχνευση μηχανικών βλαβών

     · ράφι-τοποθετημένο σχέδιο χάλυβα 19 ίντσας πρότυπα

 

Προδιαγραφή

 

 

Προδιαγραφή υλικού
Πρότυπα και πρωτόκολλα IEEE 802,3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p
Σταθερός λιμένας

λιμένας αυτόματος-διαπραγμάτευσης RJ45 24 10/100/M

λιμένας ανερχόμενων ζεύξεων RJ45/SFP 2 gigabit πολλαπλός (μίνι GBIC)

Τύπος καλωδίων

10Base-τ: Κατηγορία 3/4/5 UTP, μέγιστη απόσταση 100m μετάδοσης υποστήριξης

100Base-TX: CAT5 UTP, μέγιστη απόσταση 100m μετάδοσης υποστήριξης

1000Base-τ: CAT5e UTP, μέγιστη απόσταση 100m μετάδοσης υποστήριξης

Τύπος ινών

πολλαπλού τρόπου ίνα 50/125µm, απόσταση 550m μετάδοσης

ίνα τρόπου 9/125µm ενιαία, απόσταση 10km μετάδοσης

ίνα τρόπου 9/125µm ενιαία, απόσταση 40km μετάδοσης

ίνα τρόπου 9/125µm ενιαία, απόσταση 80km μετάδοσης

Δείκτες οδηγήσεων Δύναμη, σύνδεση/νόμος 1~26, ταχύτητα 1~26
Εύρος ζώνης υποβάθρου 4.8Gbps
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 8K
Αποστολή του ποσοστού

10Mbps: 14880PPS

100Mbps: 148800PPS

100Mbps: 1488000PPS

Διαστάσεις (W Χ Χ Χ Δ) 440*180*44 (χιλ.)
Τάση εισαγωγής 100V~240VAC, 50/60Hz
Κατανάλωση ισχύος < 30W="">
Θερμοκρασία εργασίας 0ºC~40ºC
Θερμοκρασία καταστημάτων -40ºC~70ºC
Λειτουργούσα υγρασία 10%~90% RH Non-Condensing
Υγρασία αποθήκευσης 5%~90% RH Non-Condensing
Διασκεδασμός θερμότητας φυσικός διασκεδασμός θερμότητας
Προδιαγραφή λογισμικού
Διαχείριση λιμένων Ρύθμιση λιμένων Θέστε τις βασικές πληροφορίες του λιμένα, όπως το ποσοστό, διπλός τρόπος
Έλεγχος εύρους ζώνης λιμένων Υποστήριξη
Έλεγχος θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης Υποστήριξη
Στατιστικές κυκλοφορίας λιμένων Υποστήριξη
Κορμός Υποστήριξη
Ρύθμιση VLAN Λιμένας-βασισμένο VLAN Υποστήριξη
Με βάση 802.1Q VLAN Υποστήριξη
Πολύς--ένα που θέτει Γρήγορα στείλετε τα στοιχεία από τον πολυ-λιμένα σε έναν λιμένα προορισμού
Τοποθετήσεις QoS Ρύθμιση QOS Λιμένας-βασισμένος, αριθμός λιμένων 802.1p, IP TOS/DS και TCP/UDP
Σειρές αναμονής που σχεδιάζουν τον αλγόριθμο Ακριβής προτεραιότητα το (SP), που ζυγίζεται γύρω από τη Robin το (WRR)
Τοποθετήσεις ασφάλειας Σύνδεση διευθύνσεων της MAC Υποστήριξη
TCP/UDP φιλτράρισμα αριθμού λιμένων Υποστήριξη
Άλλες τοποθετήσεις Ρύθμιση διαλείμματος Θέστε το διάλειμμα πλαισίων στη σειρά αναμονής παραγωγής
VLAN απέναντι Υποστήριξη
IGMP (V1, V2) που κατασκοπεύει Υποστήριξη
Ρύθμιση ανερχόμενων ζεύξεων VLAN Υποστήριξη
Διαχείριση συστήματος Διαχείριση ΙΣΤΟΥ Υποστήριξη
Τροποποιήστε το όνομα και τον κωδικό πρόσβασης χρηστών Υποστήριξη
Τροποποίηση διευθύνσεων IP Υποστήριξη
Κράτος συστημάτων Επιδείξτε μερικών από τις παραμέτρους συστημάτων του διακόπτη, όπως: εκδόσεις λογισμικού.
Η υποστήριξη και ανακτεί την τρέχουσα διαμόρφωση Υποστήριξη
Αποκαταστήστε τις τοποθετήσεις εργοστασίων Υποστήριξη
Καινούριο ξεκίνημα Υποστήριξη

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817