Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd.

Co. τεχνολογίας Optfocus Shenzhen, ΕΠΕ.

10χρονος κατασκευαστής των οπτικών προϊόντων ινών με ανταγωνιστικό 

τιμές, που παρέχουν το διακόπτη οπτικών ινών, το μετατροπέα μέσων ινών, το διακόπτη ινών σημείου εισόδου, το βιομηχανικό διακόπτη κ.λπ., όλα τα ενεργητικά και ενεργά οπτικά προϊόντα ινών.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Κίνα καλύτερος ο διακόπτης οπτικών ινών στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος GPON EPON στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Δύναμη άνω του σημείου εισόδου Ethernet στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος οπτικός πομποδέκτης SFP στις πωλήσεις

ο διακόπτης οπτικών ινών & ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Πελάτης Πάντα Εν λόγω
Πάντα Proveide εγώ υψηλός - ποιοτικά προϊόντα και καλή υπηρεσία. Με έχετε βοηθήσει πολύς με το πρόγραμμά μου. —— Ο κ. Foday

Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd.

Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd. Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd. Shenzhen Optfocus Technology Co., Ltd.
1 2 3

Εισαγωγή επιχείρησης η Co. τεχνολογίας του http://www.maoyt.com/test/fiber-opticswitch.com/contactus.htmlShenzhen Optfocus, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2009, το οποίο είναι επιχείρηση κατασκευαστών υ...

Μάθετε περισσότερων

Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Ποιοτικός έλεγχος

Έχουμε τα μέρη των πιστοποιήσεων από το κινεζικό ...

Μάθετε περισσότερων

ίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Με διπλό σύστημα λειτουργίας μετατροπέας μέσων ινών RJ45 εσωτερικό WDM δύναμης 10/100 Μ ΚΚ SM

rj45 στον ενιαίο μετατροπέα 1310nm MEDIA τρόπου LFP ινών 60 χλμ ημιαμφίδρομο

19» ράφι 16 μετατροπέων MEDIA ινών συνεχές ρεύμα αυλακώσεων 2U AC220V - 48V τύπος ενότητας καρτών

ο διακόπτης οπτικών ινών

Διακόπτης οπτικών ινών SFP 8G

Ethernet 12 διακόπτης οπτικών ινών Gigabit

SFP 8 διακόπτης 100mbps, σύνολο Ethernet οπτικών ινών λιμένων - διπλός διακόπτης με διπλό σύστημα λειτουργίας

Πρόσβαση FTTx

Το μαύρο 4 ΓΟΥΛΙΩΝ τσιπ τηλεφωνικού Broadcom Wifi σημείου εισόδου IP τηλεοπτικό για SysLog/ο Ιστός συλλαμβάνει 0.99kg

3 τηλεφωνία τηλεφωνικών ΓΟΥΛΙΏΝ σημείου εισόδου IP τηλεσύσκεψης τρόπων εφεδρικό 250×205×60 χιλ.

Σχοινόδετο τηλέφωνο γραμμές 3.2 τηλεφωνικού σημείου εισόδου IP 4 ΓΟΥΛΙΏΝ» 224 X 128 εικονοκύτταρο LCD διπλός λιμένας Ethernet

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Κίνα καλός ποιότητας προμηθευτής. Copyright © 2015 - 2019 fiber-opticswitch.com. All Rights Reserved.