Ίνα-σπίτι τελικό GPON ONU 1GE+3FE FTTH με WIFI compatibilible για Fiberhome Huawei olt

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofse624-W
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 85x85x25mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7working ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτι ανά μια εβδομάδα
μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx 1490nm Chipset: zte chipset
Οπτική δύναμη Tx: -1~4dBm Ευαισθησία Rx: -26dBm
Οπτική δύναμη κορεσμού: -3dBm Τύπος σύνδεσης: SC
Οπτική ίνα: single-mode ίνα 9/125ɥm Βάρος στοιχείων: 0.2kg
Διάσταση στοιχείων: 180mm (L) Χ 120mm (W) x27mm (η) Λειτουργία temperatur: 0 σε 50ºC
Διεπαφή PON: 1GPON διεπαφή, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, ανερχόμενη ζεύξη 1.25Gbps, κατιούσα σύνδεση 2.5Gbps
Υψηλό φως:

gpon onu

,

epon gpon

Ίνα-σπίτι τελικό GPON ONU 1GE+3FE FTTH με WIFI συμβατό με Fiberhome Huawei Olt

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Ο δημοφιλέστερος & υψηλός - ποιοτικοί FTTH 1GE+3FE Ethernet λιμένες με WiFi GPON ONU για επαγγελματική χρήση

 

Τεχνικές προδιαγραφές

Στοιχείο Παράμετρος
Διεπαφή PON 1GPON διεπαφή, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, ανερχόμενη ζεύξη 1.25Gbps, κατιούσα σύνδεση 2.5Gbps
Διεπαφή Ethernet χρηστών Το RJ45Port συνδέει με τοπικό Διαδίκτυο, 1 λιμένα της Γερμανίας και το???????? λιμένα 3 αυτόματα, 1*WIFI
Διεπαφή δύναμης 12V παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος, μια εξωτερική δύναμη 12V 0.5A AC/DC supplyadapter
Παράμετρος μετάδοσης στοιχείων Ρυθμοαπόδοση PON: Προς τα κάτω 950Mbps Προς τα πάνω 930Mbps
Ethernet: 1 λιμένας και 3 της Γερμανίας????????
Αναλογία απώλειας πακέτων: <1>
λανθάνουσα κατάσταση: <1>
Διαχείριση δικτύου Η υποστήριξη IEEE802.3 QAM, ONU μπορεί να ρυθμιστεί μακρινά από OLT
Υποστηρίξτε τη μακρινή διαχείριση μέσω του SNMP και Telnet
Τοπική διαχείριση
Διοικητική λειτουργία Όργανο ελέγχου θέσης, διαχείριση διαμόρφωσης, διαχείριση συναγερμών, διαχείριση κούτσουρων
Δείκτης οδηγήσεων PWR: Δύναμη πάνω η κάτω
OPTIN: Οπτική θέση συνδέσεων
ΣΥΝΔΕΣΗ: ONU που καταχωρείται
ETH: Θέση συνδέσεων της διεπαφής Ethernet
Τοπικό LAN: Θέση συνδέσεων της διεπαφής Ethernet
WIFI: Θέση WIFI
Δύναμη Εξωτερικός προσαρμοστής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 12V 1A AC/DC
Κατανάλωση ισχύος: < 12W="">
Φυσικές προδιαγραφές Διάσταση στοιχείων: 180mm (L) Χ 120mm (W) x27mm (η)
Βάρος στοιχείων: 0.2kg
Περιβαλλοντικές προδιαγραφές Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0 στη θερμοκρασία αποθήκευσης 50ºC: -40 στη λειτουργούσα υγρασία 85ºC: 10% υγρασία αποθήκευσης 90% (στη Non-condensing): 5% σε 95% (Non-condensing)

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

Φυσική αναφορά PIC:

 

Ίνα-σπίτι τελικό GPON ONU 1GE+3FE FTTH με WIFI compatibilible για Fiberhome Huawei olt 0

 

 

Διάσταση πλαισίων:

Ίνα-σπίτι τελικό GPON ONU 1GE+3FE FTTH με WIFI compatibilible για Fiberhome Huawei olt 1

 

Διάσταση συσκευασίας:

Εδώ είναι η διάσταση κιβωτίων συσκευασίας 1 λιμένα EPON ONU για την αναφορά σας.

μέγεθος για 1 λιμένα EPON ONU: 185x110x40mm

 

Ίνα-σπίτι τελικό GPON ONU 1GE+3FE FTTH με WIFI compatibilible για Fiberhome Huawei olt 2

 

Πρότυπα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος:

Ίνα-σπίτι τελικό GPON ONU 1GE+3FE FTTH με WIFI compatibilible για Fiberhome Huawei olt 3

 

Εφαρμογή

 

 

Ίνα-σπίτι τελικό GPON ONU 1GE+3FE FTTH με WIFI compatibilible για Fiberhome Huawei olt 4

 

ετικέτα:

epon gpon

gpon onu

epon onu

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817