4 λιμένες Gigabit EPON ONU 1 διακόπτης δύναμης ZTE Chipset συμβατό για Huawei

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: OFSG614
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 195mm*125mm*25mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7working ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτι ανά μια εβδομάδα

4 λιμένες Gigabit EPON ONU 1 διακόπτης δύναμης ZTE Chipset συμβατό για Huawei

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Τεχνικές προδιαγραφές

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφές
Προς τα πάνω διεπαφή PON 1 διεπαφή GPON, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, ανερχόμενη ζεύξη 1.25Gbps, κατιούσα σύνδεση 2.5Gbps
Μήκος κύματος Tx 1310nm, Rx 1490nm
Παραγωγή στοιχείων TX -1dBm σε 4dBm @ 1310nm
Οπτική ευαισθησία RX < -24dBm="">
Οπτική διεπαφή SC/PC
LAN4/3/2/1 λιμένας Το RJ45Port συνδέει με τοπικό Διαδίκτυο, 1 λιμένα της Γερμανίας και το???????? λιμένα 3 αυτόματα
WLAN Υποχωρητικός με IEEE802.11b/g/n, 2T2R, εσωτερική κεραία
Δείκτες 13 δείκτες. Για τη θέση της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, PON, του τοπικού LAN και των ΔΟΧΕΊΩΝ.
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος +12V, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης ρεύμα-συνεχές ρεύμα
Λειτουργούντα temp -5 - +45℃
Λειτουργούσα υγρασία 10-90% (μη-συμπυκνωμένος)
Διάσταση (L*W*H) 191mm*133mm*34mm
Καθαρό βάρος

0.35Kg

 

Ο δημοφιλέστερος & υψηλός - ποιοτικοί FTTH 1GE Ethernet λιμένες GPON ONU για επαγγελματική χρήση

 

4 λιμένες Gigabit EPON ONU 1 διακόπτης δύναμης ZTE Chipset συμβατό για Huawei

 

πλεονεκτήματα πελάτη

Σημείο ενδιαφέροντος πελατών Πλεονεκτήματα προϊόντων Χαρακτηριστικά προϊόντων
Ευρύ φάσμα των εφαρμογών Καλά συμβατότητα Τσιπ ZTE, λογισμικό διαλειτουργικότητας
Ικανοποιήστε τις περισσότερες ανάγκες πελατών Πολυσύνθετη ενσωματωμένη εφαρμογή Ενσωματωμένο δίκτυο με τη φωνή, λειτουργία Wifi
Popular& κατάλληλο για την οικογενειακή ρύθμιση Ομορφιά Συμπαγές & όμορφο σχέδιο
Καλή θερμική εκτέλεση, σταθερό ποσοστό επισκευής operation&lower Καλή θερμική εκτέλεση Έξυπνο σχέδιο τρυπών διασκεδασμού θερμότητας
Ικανοποιήστε τον πελάτη και μειώστε το κόστος αγοράς τους Το χαμηλότερο κόστος αγοράς σχετικά με 4 Gigabit διασυνδέει 4GE διεπαφή

 

 

 

4 λιμένες Gigabit EPON ONU 1 διακόπτης δύναμης ZTE Chipset συμβατό για Huawei

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 1. έτοιμο προς χρήση, ενσωματωμένο αυτοκίνητο που ανιχνεύουν, αυτόματη διαμόρφωση, και αυτόματη τεχνολογία βελτίωσης υλικολογισμικού
πλούσια QinQ VLAN λειτουργία  2.Support και να κατασκοπεύσει IGMP πολλαπλής διανομής featur
δοκιμή γραμμών  3.Integrated υποχωρητική με GR-909 στα ΔΟΧΕΊΑ
συμβατότητα  4.Fully με OLT βασισμένη σε Broadcom/PMC/Cortina chipset
λειτουργία  5.Support IEEE802.11n 2T2R WiFi

 

Λειτουργίες υπηρεσιών Ethernet:

 1.Full επιταχύνει τη non-blocking μετατροπή
 2.Support QinQ VLAN, 1:1 VLAN, επαναχρησιμοποίηση VLAN, κορμός VLAN, κ.λπ.
έλεγχος λιμένων  3.Integrated, λιμένας που αντανακλούν, ποσοστό λιμένων που περιορίζουν, λιμένας SLA, κ.λπ.
αυτόματη ανίχνευση πολικότητας  4.Support των λιμένων Ethernet (ΑΥΤΌΜΑΤΟ MDIX)
 5.Integrated IEEE802.1p QoS με τέσσερις σειρές αναμονής προτεραιότητας επιπέδων
 6.Support IPv4 IGMP που κατασκοπεύει και να κατασκοπεύσει IPv6 MLD
 7.Support ΕΘΝΙΚΌ και αντιπυρική ζώνη

 

Εφαρμογή

 

4 λιμένες Gigabit EPON ONU 1 διακόπτης δύναμης ZTE Chipset συμβατό για Huawei

ετικέτα:

epon gpon

GPON ONU

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817