διακόπτης 16 οπτικών ινών διακόπτης σημείου εισόδου λιμένων με 2 λιμένες ινών SFP για τη χρησιμοποίηση κέντρων δεδομένων

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-pe-gsf2dt16-Ι
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 540mm×367mm× 100mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μια εβδομάδα
Όνομα Προϊόντος: λιμένας 16 10/100Mbps + 2 ίνα λιμένων 1000Mbps SFP Πρότυπο προϊόντων: Ofs-gsf2dt16-Ι
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: -10~55℃ Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Βάρος προϊόντος: 0.5 κλ Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 430mm×295mm× 44mm
Υψηλό φως:

διακόπτης οπτικής ίνας

,

διακόπτης οπτικής ίνας

διακόπτης 16 οπτικών ινών διακόπτης σημείου εισόδου λιμένων με 2 λιμένες ινών SFP για τη χρησιμοποίηση κέντρων δεδομένων

 

Περιγραφή προϊόντων

Τεχνικά στοιχείαΠεριγραφή
Όνομα προϊόντων16-λιμένας 10/100Mbps + 2 ίνα λιμένων 1000Mbps SFP
Πρότυπο προϊόντωνOfs-gsf2dt16-Ι
Πρωτόκολλα δικτύωνIEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 10Base-τ IEEE802.3u 100Base-TX IEEE802.3ab 100Base-τ IEEE802.3z 1000Base-Χ IEEE802.3x
Μέσα δικτύων10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινώνΠολλαπλού τρόπου: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80KM
Προδιαγραφή απόδοσηςΕύρος ζώνης: 7.2Gbps
Μνήμη απομονωτών πακέτων: 2M
Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 148800pps/port
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 1K το /port
Προδιαγραφή σημείου εισόδουΠρότυπα σημείου εισόδου: IEEE802.3af/IEEE802.3at
Λιμένες σημείου εισόδου: σημείο εισόδου υποστήριξης 16 λιμένων
Παραγωγή δύναμης:
Μέγιστα 15,4 Watt (IEEE 802.3af)
Μέγιστα 30 Watt (IEEE 802.3at)
Το αυτοκίνητο λιμένων σημείου εισόδου ανιχνεύει τις συσκευές AF/AT
Τάση παραγωγής: DC48V
Ανάθεση καρφιτσών δύναμης: 4/5+ 7/8
Τύπος δύναμης: Τέλος-έκταση (μέσος-έκταση προαιρετική)
Αποστολή του τρόπουΑποθήκευσης και μεταβίβασης
Δείκτες οδηγήσεωνΔύναμη: PWR Σύνδεση Σημείο εισόδου Σύνδεση/νόμος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματοςΤάση εισαγωγής: AC100~250V
Εργασιακό περιβάλλονΘερμοκρασία εργασίας: -10~55℃ Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20~75℃
Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
ΕγκατάστασηΗ din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί
Κατάλογος συσκευασίας1× μετατροπέας μέσων
1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης
1×power προσαρμοστής
MTBF100.000 ώρες
Βάρος & μέγεθοςΒάρος προϊόντων: 0,5 κλ
Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ
Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 430mm×295mm× 44mm
Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 540mm×367mm× 100mm
Εξουσιοδότηση1-έτη

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 

 

Έκθεση προϊόντων

 
Ο δημοφιλέστερος & υψηλός - ποιότητα 16λιμένες 100Μ ίνα PSE + 2ports 1000M SFP
 
 διακόπτης 16 οπτικών ινών διακόπτης σημείου εισόδου λιμένων με 2 λιμένες ινών SFP για τη χρησιμοποίηση κέντρων δεδομένων 0
 
 διακόπτης 16 οπτικών ινών διακόπτης σημείου εισόδου λιμένων με 2 λιμένες ινών SFP για τη χρησιμοποίηση κέντρων δεδομένων 1
 
διακόπτης 16 οπτικών ινών διακόπτης σημείου εισόδου λιμένων με 2 λιμένες ινών SFP για τη χρησιμοποίηση κέντρων δεδομένων 2
 
 

Εφαρμογή

 
διακόπτης 16 οπτικών ινών διακόπτης σημείου εισόδου λιμένων με 2 λιμένες ινών SFP για τη χρησιμοποίηση κέντρων δεδομένων 3
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817