Διοικούμενος ο SFP διακόπτης 2port 100/1000M Gigabit Ethernet αυτόματα υποστηρίζει IGMP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-MIGSF2T8
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 21.6cm× 20,6 cm× 6,7 εκατ.
Χρόνος παράδοσης: 5-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μια εβδομάδα
Όνομα Προϊόντος: λιμένας 8 10/100/1000Mbps + 2 ίνα λιμένων 1000Mbps SFP Πρότυπο προϊόντων: Ofs-MIGSF2T8
Εύρος ζώνης: 20Gbps Τάση εισόδου: DC52V (48~57V) φραγμός του /Terminal
Βάρος προϊόντος: 0.5 κλ Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 15.3cm× 11.5cm× 4.7cm
Υψηλό φως:

βιομηχανικός διακόπτης ethernet 5 λιμένων

,

Βιομηχανικός διακόπτης gigabit

8-λιμένας σκλήρυνε το βιομηχανικό διακόπτη σημείου εισόδου Ethernet Gigabit με τη διαχείριση 2port 100/1000M SFP 

 

Περιγραφή προϊόντων

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Όνομα προϊόντων 8-λιμένας 10/100/1000Mbps + 2 ίνα λιμένων 1000Mbps SFP
Πρότυπο προϊόντων Ofs-MIGSF2T8
Πρωτόκολλα δικτύων IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 10Base-τ IEEE802.3u 100Base-TX/FX IEEE802.3ab 1000Base-τ IEEE802.3z 1000Base-Χ IEEE802.3x
Μέσα δικτύων 10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
1000base-TX: Cat6 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινών Πολλαπλού τρόπου: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80KM
Προδιαγραφή απόδοσης Εύρος ζώνης: 20Gbps
Μνήμη απομονωτών πακέτων: 2M
Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 148800pps/port
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 16K
Προδιαγραφή σημείου εισόδου Πρότυπα σημείου εισόδου: IEEE802.3af/IEEE802.3at
Λιμένες σημείου εισόδου: σημείο εισόδου υποστήριξης 8 λιμένων
Παραγωγή δύναμης:
Μέγιστα 15,4 Watt (IEEE 802.3af)
Μέγιστα 30 Watt (IEEE 802.3at)
Το αυτοκίνητο λιμένων σημείου εισόδου ανιχνεύει τις συσκευές AF/AT
Τάση παραγωγής: DC52V
Ανάθεση καρφιτσών δύναμης: 1/2+ 3/6
Τύπος δύναμης: Τέλος-έκταση (μέσος-έκταση προαιρετική)
Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Προστασία Lightening προστασία, προστασία IP40
Δείκτες οδηγήσεων Δύναμη: PWR Σύνδεση Σημείο εισόδου Σύνδεση/νόμος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Τάση εισαγωγής: DC52V (48~57V) φραγμός του /Terminal
Εργασιακό περιβάλλον Θερμοκρασία εργασίας: -40~75℃ Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45~85℃
Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Κατάλογος συσκευασίας 1×Industrial διακόπτης (συν τον τελικό φραγμό)
1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης
1×DIN-ράγα τοποθετώντας εξάρτηση
Βιομηχανικά τυποποιημένος Το μέρος 15, EN55022/CISPR22 της FCC CFR47, ταξινομεί ένα EMS:
IEC6100-4-2 (ESD): ±8kV (επαφή), ±15kV (αέρας)
IEC6100-4-3 (RS): 10V/m (80MHz-2GHz)
IEC6100-4 (EFT): Λιμένας δύναμης: ±4kV Λιμένας στοιχείων: ±2kV
Iec6100-4-5 (κύμα): Λιμένας δύναμης: ±2kV/DM, ±4kV/CM Λιμένας στοιχείων: ±2kV
IEC6100-4-6 (ΚΑΊΣΙΟ): 3V (10kHz-150kHz) 10V (150kHz-80MHz)
Iec6100-4-16 (κοινή διεξαγωγή τρόπου): 30V (CONT.), 300V (1s)
Shell IP40 προστατεύει το βαθμό, κοχύλι μετάλλων
Εγκατάσταση Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί
Πιστοποίηση Σημάδι CE, εμπορικό Μέρος 15 κατηγορία Ψ της FCC VCCI κατηγορία Ψ
 
Το EN 55022 (CISPR 22), κατηγορία Ψ
MTBF 300.000 ώρες
Βάρος & μέγεθος Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ
Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ
Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 15.3cm×11.5cm× 4.7cm
Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 21.6cm× 20.6cm× 6.7cm
Εξουσιοδότηση 5-έτη

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 

 

Έκθεση προϊόντων

 
Δημοφιλέστερος & υψηλός - ποιότητα 2-λιμένας1000 ίνα Mbps SFP + 8- βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου βαθμού λιμένων 10/100/1000Mbps RJ45


 

 

Διοικούμενος ο SFP διακόπτης 2port 100/1000M Gigabit Ethernet αυτόματα υποστηρίζει IGMP 0

 

 

 

 

Διοικούμενος ο SFP διακόπτης 2port 100/1000M Gigabit Ethernet αυτόματα υποστηρίζει IGMP 1

 

 

 

Διοικούμενος ο SFP διακόπτης 2port 100/1000M Gigabit Ethernet αυτόματα υποστηρίζει IGMP 2

 

 

Εφαρμογή

 
Διοικούμενος ο SFP διακόπτης 2port 100/1000M Gigabit Ethernet αυτόματα υποστηρίζει IGMP 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817