Το καλά συμβατό Sc/το UPC λιμένων GPON EPON 4 με τη μακρινή βελτίωση/μεταφορτώνει

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: OFSG624
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 198x136x37mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μια εβδομάδα

Καλά συμβατό σύστημα 4 λιμένες GPON ONU 1GE + 3FE + 1 Sc/UPC PON

 

Περιγραφή προϊόντων

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Προς τα πάνω διεπαφή PON 1 διεπαφή GPON, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, ανερχόμενη ζεύξη 1.25Gbps, κατιούσα σύνδεση 2.5Gbps
Μήκος κύματος Tx 1310nm, Rx 1490nm
Οπτική δύναμη παραγωγής -1~+4dBm
Λήψη της ευαισθησίας <-26dbm>
Απώτατη απόσταση 20km μεταξύ OLT και ONU
Οπτική διεπαφή SC/UPC συνδετήρας
LAN4/3/2/1 λιμένας Το RJ45Port συνδέει με τοπικό Διαδίκτυο, 1 λιμένα της Γερμανίας και το???????? λιμένα 3 αυτόματα
Στρώμα 2/3 διακόπτης Υποστήριξη IEEE802.1Q VLAN
Παρεμπόδιση ποσοστού ταχύτητας υποστήριξης του πακέτου ραδιοφωνικής μετάδοσης σε ONU
IEEE 802.3X έλεγχος ροής
Υποστήριξη 16 πολλαπλής διανομής διευθύνσεις σε κάθε λιμένα του τοπικού LAN
Στρατηγική ασφάλειας Υποστήριξη aes-128, κρυπτογράφηση στοιχείων και για προς τα πάνω και προς τα κάτω
Δυναμική αναπροσαρμογή υποστήριξης του κλειδιού
Διοικητική συντήρηση Συγκεντρωμένη διαχείριση OLT βασισμένη σε OAM
ΙΣΤΟΣ, CLI
Λογισμικό βελτίωσης μακρινά
Δείκτες 7 δείκτες, για τη θέση της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, του λιμένα PON και του λιμένα 4 Ethernet.
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος +12V, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης ρεύμα-συνεχές ρεύμα
Chipset zte chipset
Κατανάλωση ισχύος ≤2.5W
Λειτουργών όρος Λειτουργούντα temp: 0~+60℃
Λειτουργούσα υγρασία: 10~85% (μη-που συμπυκνώνονται)
Αποθήκευση του όρου Αποθήκευση temp: -40~+80℃
Αποθήκευση της υγρασίας: 5~95% (μη-που συμπυκνώνονται)
Διάσταση 180mm*120mm*28mm (length*width*height)
Καθαρό βάρος 0.24Kg

Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 

 

Έκθεση προϊόντων

 Λιμένες GPON ONU 1GE+3FE Ethernet για τη λύση FTTH

 


 Το καλά συμβατό Sc/το UPC λιμένων GPON EPON 4 με τη μακρινή βελτίωση/μεταφορτώνει
 

 

Το καλά συμβατό Sc/το UPC λιμένων GPON EPON 4 με τη μακρινή βελτίωση/μεταφορτώνει

 

 

Το καλά συμβατό Sc/το UPC λιμένων GPON EPON 4 με τη μακρινή βελτίωση/μεταφορτώνει

 

 

Το καλά συμβατό Sc/το UPC λιμένων GPON EPON 4 με τη μακρινή βελτίωση/μεταφορτώνει

 

Εφαρμογή

 

Το καλά συμβατό Sc/το UPC λιμένων GPON EPON 4 με τη μακρινή βελτίωση/μεταφορτώνει

 

 

 

ετικέτα:

epon gpon

GPON ONU

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817