Δύναμη Unmanaged ανίχνευσης συνδέσεων ανωμαλίας πάνω στο λιμένα 10/100/1000M διακοπτών 2-4 σημείου εισόδου Ethernet για τις κάμερες IP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-GSF1T2
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 215mm×138 mm× 56mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μια εβδομάδα
Όνομα Προϊόντος: λιμένας 2 10/100/1000Mbps + 1 ίνα λιμένων 1000Mbps SFP Πρότυπο προϊόντων: Ofs-GSF1T2
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εξωτερικά CP: Τάση εισαγωγής: DC52V (48~55V) Προδιαγραφή σημείου εισόδου: Τάση παραγωγής: DC48V
Δείκτες οδηγήσεων: Δύναμη: PWR Σύνδεση Σημείο εισόδου Σύνδεση/νόμος Βάρος του προϊόντος:: 0.5 κλ
Μέγεθος προϊόντος: 93mm× 70mm× 26mm
Υψηλό φως:

Διοικούμενος διακόπτης σημείου εισόδου

,

ethernet σημείο εισόδου διακοπτών

Η ανίχνευση συνδέσεων ανωμαλίας η δύναμη πάνω στο λιμένα 10/100/1000M διακοπτών 2-4 σημείου εισόδου Ethernet για τις κάμερες IP

 

Περιγραφή προϊόντων

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Όνομα προϊόντων 2-λιμένας 10/100/1000Mbps + 1 ίνα λιμένων 1000Mbps SFP
Πρότυπο προϊόντων Ofs-GSF1T2
Πρωτόκολλα δικτύων IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 10Base-τ IEEE802.3u 100Base-TX IEEE802.3ab 1000Base-τ IEEE802.3z 1000Base-Χ IEEE802.3x
Μέσα δικτύων 10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
1000base-TX: Cat6 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινών Πολλαπλού τρόπου: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80KM
Προδιαγραφή απόδοσης Εύρος ζώνης: 6Gbps
Μνήμη απομονωτών πακέτων: 2M
Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 1488000pps/port
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 1K το /port
Προδιαγραφή σημείου εισόδου Πρότυπα σημείου εισόδου: IEEE802.3af/IEEE802.3at
Λιμένες σημείου εισόδου: σημείο εισόδου υποστήριξης 2 λιμένων
Παραγωγή δύναμης:
Μέγιστα 15,4 Watt (IEEE 802.3af)
Μέγιστα 30 Watt (IEEE 802.3at)
Το αυτοκίνητο λιμένων σημείου εισόδου ανιχνεύει τις συσκευές AF/AT
Τάση παραγωγής: DC48V
Ανάθεση καρφιτσών δύναμης: 1/2+ 3/6
Τύπος δύναμης: Τέλος-έκταση (μέσος-έκταση προαιρετική)
Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Δείκτες οδηγήσεων Δύναμη: PWR Σύνδεση Σημείο εισόδου Σύνδεση/νόμος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Τάση εισαγωγής: DC52V (48~55V)
Εργασιακό περιβάλλον Θερμοκρασία εργασίας: -10~55℃ Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20~75℃
Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Εγκατάσταση Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί, προαιρετικός, η συσκευή προεπιλογής δεν είναι
Κατάλογος συσκευασίας 1× μετατροπέας μέσων
1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης
1×power προσαρμοστής
MTBF 100.000 ώρες
Βάρος & μέγεθος Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ
Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ
Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 93mm× 70mm× 26mm
Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 215mm×138 mm× 56mm
Εξουσιοδότηση 1-έτη

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 

 

Έκθεση προϊόντων

 
Ο δημοφιλέστερος & υψηλός - λιμένες ποιοτικών 2* 10/100/1000Base-τ RJ45,1* 1000M ινών SFP, χωρίς ενότητα SFP, σημείο εισόδου, εξωτερικά CP


 
Δύναμη Unmanaged ανίχνευσης συνδέσεων ανωμαλίας πάνω στο λιμένα 10/100/1000M διακοπτών 2-4 σημείου εισόδου Ethernet για τις κάμερες IP 0

 

 

Δύναμη Unmanaged ανίχνευσης συνδέσεων ανωμαλίας πάνω στο λιμένα 10/100/1000M διακοπτών 2-4 σημείου εισόδου Ethernet για τις κάμερες IP 1

 

 

Δύναμη Unmanaged ανίχνευσης συνδέσεων ανωμαλίας πάνω στο λιμένα 10/100/1000M διακοπτών 2-4 σημείου εισόδου Ethernet για τις κάμερες IP 2

 

 

Δύναμη Unmanaged ανίχνευσης συνδέσεων ανωμαλίας πάνω στο λιμένα 10/100/1000M διακοπτών 2-4 σημείου εισόδου Ethernet για τις κάμερες IP 3

 

 

Εφαρμογή

 

Δύναμη Unmanaged ανίχνευσης συνδέσεων ανωμαλίας πάνω στο λιμένα 10/100/1000M διακοπτών 2-4 σημείου εισόδου Ethernet για τις κάμερες IP 4

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817