2 διακόπτης οπτικών ινών Gigabit SFP Ethernet λιμένων 3 Watt για τη σύνδεση των συσκευών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-sf1t2-20
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Συσκευασία λεπτομέρειες: 215mm×138 mm× 56mm
Χρόνος παράδοσης: 5-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μια εβδομάδα
Όνομα Προϊόντος: λιμένας 2 10/100Mbps + 1 ίνα λιμένων 100Mbps Πρότυπο προϊόντων: Ofs-sf1t2-20
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εξωτερικά CP: Εισαγωγή: AC100 ~ 250V, Τροφοδοσία: Παραγωγή: DC5V 2A.
Ανώτατη δύναμη: 3W Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ +55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ +70℃ Υγρασία: 5% ~ 90%
Υψηλό φως:

Οπτικών ινών Switch

,

διακόπτης οπτικής ίνας

Ανθεκτικός διακόπτης 1FX SM 1310nm 20KM οπτικών ινών 10/100M και λιμένες 2TX

 

Περιγραφή προϊόντων

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Όνομα προϊόντων 2-λιμένας 10/100Mbps + 1 ίνα λιμένων 100Mbps
Πρότυπο προϊόντων Ofs-sf1t2-20
Πρωτόκολλα δικτύων IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 10Base-τ IEEE802.3u 100Base-TX/FX IEEE802.3ab 100Base-τ IEEE802.3z 100Base-Χ IEEE802.3x
Μέσα δικτύων 10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινών Πολλαπλού τρόπου: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80/100KM
Λιμένας ινών: SC/ST/FC προαιρετικός
Προδιαγραφή απόδοσης Εύρος ζώνης: 1Gbps
Μνήμη απομονωτών πακέτων: 1M
Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 148800pps/port
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 1K
Αποστολή του τρόπου Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Δείκτες οδηγήσεων Δύναμη: PWR FX σύνδεση TP 100 TP σύνδεση/νόμος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Εισαγωγή: AC100 ~ 250V,
Παραγωγή: DC5V 2A.
Ανώτατη δύναμη 3W
Θερμοκρασία περιβάλλοντος 0 ~ +55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70℃
Υγρασία 5% ~ 90%
Διαστάσεις 26 × 70 × 93mm
Εγκατάσταση Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί, προαιρετικός, η συσκευή προεπιλογής δεν είναι
Κατάλογος συσκευασίας 1× διακόπτης
1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης
1×power προσαρμοστής
MTBF 100.000 ώρες
Βάρος & μέγεθος Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ
Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ
Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 140mm×93mm× 28mm
Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 215mm×138 mm× 56mm
Εξουσιοδότηση 1-έτη

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

Έκθεση προϊόντων


Δημοφιλέστερος & υψηλός - ποιότητα 16- λιμένας 10/100Mbps + διακόπτης ινών 1-λιμένων 1000Mbps SFP


2 διακόπτης οπτικών ινών Gigabit SFP Ethernet λιμένων 3 Watt για τη σύνδεση των συσκευών 0

 

 

 

2 διακόπτης οπτικών ινών Gigabit SFP Ethernet λιμένων 3 Watt για τη σύνδεση των συσκευών 1

 

 

2 διακόπτης οπτικών ινών Gigabit SFP Ethernet λιμένων 3 Watt για τη σύνδεση των συσκευών 2

 

 

2 διακόπτης οπτικών ινών Gigabit SFP Ethernet λιμένων 3 Watt για τη σύνδεση των συσκευών 3

 

 

Εφαρμογή

2 διακόπτης οπτικών ινών Gigabit SFP Ethernet λιμένων 3 Watt για τη σύνδεση των συσκευών 4

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817