GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: OFSX611
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: USD 9~12 / piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1PCS/BOX, 80PCS/CTN
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες, εξαρτώνται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PC/ΜΉΝΑΣ
Εφαρμογή: Ίνα στο σπίτι Χρώμα: Άσπρος
Όνομα προϊόντων: EPON EPON ONU Συνδετήρας ινών: SC/UPC συνδετήρας
Μήκος κύματος (NM): TX 1310nm, RX 1490nm Λειτουργούσα θερμοκρασία: -5~+55℃
Temp αποθήκευσης.: -30~+70℃ Διεπαφή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ανεφοδιασμού:: 12V 0.5A
Υγρασία: 10~85% (μη-συμπύκνωση) Διάσταση (χιλ.): 85*85*28
Υψηλό φως:

epon onu

,

epon gpon

1 PON XPON ONU 1 λιμένας ONU EPON/GPON ONT του τοπικού LAN Ethernet συμβατός με Fiberhome και το huawei

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 0

 

λιμένες XPON ONU 1GE Ethernet για τη λύση FTTH

OFSX611 XPON (GPON και EPON με διπλό σύστημα λειτουργίας) ONU. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON. Σχεδιάζεται για την ικανοποίηση των αναγκών υπηρεσιών παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών των σταθερών φορέων εκμετάλλευσης δικτύου ή των φορέων καλωδιακής τηλεόρασης, και χρησιμοποιείται ευρέως σε FTTx, την τηλεοπτική επιτήρηση και άλλες απαιτήσεις. Είναι βασισμένο στην ώριμη τεχνολογία GPON και EPON, και έχει την υψηλή αναλογία της απόδοσης στην τιμή, τη σταθερή, οικονομικώς αποδοτική, υψηλή αξιοπιστία, την εύκολη διαχείριση, την ευελιξία διαμόρφωσης και τις καλές εγγυήσεις του (QoS) ποιότητας εξυπηρέτησης. Είναι πλήρως υποχωρητικό με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON όπως το ITU-τ G.984.x, απαίτηση IEEE802.3ah. 

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων

 

Τεχνική προδιαγραφή

 Παράμετροι τεχνολογίας  Περιγραφή
 Up-link διεπαφή  1 διεπαφή XPON, ποσοστό ινών RX 2,488 Gbits/s τρόπου Sc ενιαίος ενιαίος και TX 1,244 Gbits/s (GPON), ποσοστού RX 1,244 Gbits/s τύπος ινών και ποσοστού TX 1,244 Gbits/s (EPON): SC/UPC
 Οπτική δύναμη: ευαισθησία 0~4 dBm: - ασφάλεια 28 dBm: Μηχανισμός επικύρωσης ONU
 Μήκος κύματος (NM)  TX 1310nm, RX 1490nm
 Συνδετήρας ινών  SC/UPC συνδετήρας
 Διεπαφή στοιχείων κατιουσών συνδέσεων   διεπαφή Ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης 1*10/100/1000M, διεπαφή RJ45
 Οδηγήσεις δεικτών  4 PC
 Διεπαφή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ανεφοδιασμού  input+12V 0.5A
 Δύναμη  ≤5W
 Λειτουργούσα θερμοκρασία  -5~+55℃
 Υγρασία  10~85% (μη-συμπύκνωση)
 Θερμοκρασία αποθήκευσης  -30~+70℃
 Διάσταση (ΚΚ)  85*85*28mm (κεντρικός υπολογιστής)
 Βάρος  0.24Kg (κεντρικός υπολογιστής)

 

 

Πληροφορίες οδηγήσεων

Σύμβολο Χρώμα  έννοια
PWR Πράσινος  ΣΕ: επιτυχώς συνδέστε με τη δύναμη ΑΠΟ: αποτύχετε να συνδέσετε με τη δύναμη
PON Πράσινος  ΣΕ: Η σύνδεση συνδέσεων λιμένων ONU τρέμει σωστά: Καταχώρηση PON
 ΑΠΟ: Σύνδεση συνδέσεων λιμένων ONU ελαττωματική
Τοπικό LAN Πράσινος  ΣΕ: Η σύνδεση επάνω σωστά τρέμει: το στοιχείο διαβιβάζει ΑΠΟ: σύνδεση κάτω από ελαττωματικό
Los Κόκκινος  Τρεμούλιασμα: αποτύχετε να συνδέσετε με το λιμένα PON
 ΑΠΟ: ανιχνευμένη ίνα στην εισαγωγή

 

 

Πληροφορίες διαταγής

 Όνομα προϊόντων  Περιγραφή προϊόντων
 OFSX611  1*XPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, Sc), 1*10/100/1000Base-T, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 12V

 

Λύση

 

 

 

Συσκευασία:

Συσκευασία εμπορικών σημάτων Optofucs:

1 PCS/Box, 90Boxes/CTN, 48*43*38CM, 17.5KG/CTN

Ουδέτερη συσκευασία:

1 PCS/Box, 80Boxes/CTN, 48*43*38CM, 16KG/CTN

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 1

 

 

 

Ανακοίνωση: 
Περίπου αγοράζοντας και στέλνοντας:

1) Τα προϊόντα είναι στο απόθεμα. Μας ελάτε σε επαφή με και θα αγοράσετε και θα στείλετε άμεσα.
2) Τα έξοδα αποστολής είναι εξαρτώνται από τη διεύθυνση και το έθνος. Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για να ελέγξετε το περαιτέρω κόστος.
3) Κάθε χαρτοκιβώτιο περιλαμβάνει 80 PC της συσκευής ONU (ουδέτερος τύπος). Εντολή αγοράς που αρχίζει με ένα χαρτοκιβώτιο.
4) Η ναυτιλία είναι σαφώς κατευθείαν σαφής. Θα υπάρξει λίγο καθυστέρηση της ενημέρωσης θέσης. Παρακαλώ να είστε υπομονετικός. Παραδώστε το χρόνο είναι περίπου 5-10 εργάσιμες ημέρες.
5) Παρακαλώ κάνετε το καλύτερό σας για να συνεργαστείτε με τη σαφή επιχείρηση για να κάνει τον εκτελωνισμό. Εάν αυτό το αποτέλεσμα σε οποιαδήποτε καθυστέρηση ή η επιστροφή υποστηρίζει, ο πωλητής δεν παίρνει οποιαδήποτε ευθύνη.


Περίπου competibility:

1) Αυτό είναι XPON ONU/ONT που το σημαίνει κατάλληλο με EPON/GPON OLT. 
2) Κάποιο OLT εμφανίζεται propriatary πρωτόκολλο. εκείνο το αποτέλεσμα σε ασυμβίβαστο με ONU. (Εάν χρειάζεστε το δείγμα ή ολόκληρο το σύνολο εξοπλισμού, παρακαλώ κουβεντιάστε με μας για τις λύσεις.)


Περίπου προϊόντα και υπηρεσία:

1) Τα προϊόντα υποστηρίζουν και τη γέφυρα και το δρομολογητή.
2) Αυτά τα προϊόντα είναι ΚΑΝΕΝΑ που μαρκάρεται. Εάν το εμπορικό σήμα ανάγκης, παρακαλώ κουβεντιάζει με μας, υποστηρίζουμε το cOem & τις υπηρεσίες ODM
3) Συνδετήρας: SC/UPC, εάν η ανάγκη SC/APC, παρακαλώ μας έρχεται σε επαφή με, υποστηρίζουμε επίσης.
4) Για αυτό το πρότυπο, έχουμε το είδος δύο σχεδίου, του BOSA & του SFF. Αυτός αποτελείται από τη λύση BOSA (συνομιλία με μας, εάν χρειάζεστε SFF)
5) Προσαρμοστής δύναμης αρχικά: EU.Standard (στρογγυλό βούλωμα δύο). εάν χρειάζεστε οποιαδήποτε άλλαδήποτε πρότυπα παρακαλώ μας σημειώστε όταν τοποθετείτε τη διαταγή, suppy αναλόγως.
6) Εξουσιοδότηση: 1 έτος.

 

Τρόπος πληρωμής:

 

 

 

Πληρωμή και αποστολή

 

 

Πιστοποίηση

πιστοποίηση-1

 

Πληροφορίες επιχείρησης

 

επιχείρηση

 

Μηχανή δοκιμής προϊόντων

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 5

 

Εικόνα έκθεσης

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 6

GPON OLT ONU 1 Port ONU EPON GPON and XPON ONT compatible with Fiberhome and similar with huawei HG8010H 7

 

 

 

 

Μας ελάτε σε επαφή με

Η επαφή μου ως κάτωθι

Skype: το optfocus@outlook.com

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: το ftth@optfocus.com

Τηλ.: +8618126494186

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς

Κα Queenty

 

 

 

 

ετικέτα:

epon gpon

gpon onu

epon onu

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817