Color box package oem 1ge gpon epon dual mode onu for wholesale

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: OFSX611
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: USD 9.5~11 / piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες, εξαρτώνται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 pcs / μήνα
Εφαρμογή: Ίνα στο σπίτι Όνομα προϊόντων: GPON EPON ONU
Συνδετήρας ινών: SC/UPC συνδετήρας Μήκος κύματος (NM): TX 1310nm, RX 1490nm
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -5~+55℃ Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30~+70℃
Υψηλό φως:

gpon onu

,

epon gpon

Με διπλό σύστημα λειτουργίας onu cOem 1ge συσκευασίας κιβωτίων χρώματος gpon epon για το χονδρικό εμπόριο

Color box package oem 1ge gpon epon dual mode onu for wholesale 0

 

OFSX611
λιμένες XPON ONU 1GE Ethernet για τη λύση FTTH

 

OFSX611 XPON (GPON και EPON με διπλό σύστημα λειτουργίας) ONU. Σχεδιάζεται για την ικανοποίηση των αναγκών υπηρεσιών παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών των σταθερών φορέων εκμετάλλευσης δικτύου ή των φορέων καλωδιακής τηλεόρασης, και χρησιμοποιείται ευρέως σε FTTx, την τηλεοπτική επιτήρηση και άλλες απαιτήσεις. Είναι βασισμένο στην ώριμη τεχνολογία GPON και EPON, και έχει την υψηλή αναλογία της απόδοσης στην τιμή, τη σταθερή, οικονομικώς αποδοτική, υψηλή αξιοπιστία, την εύκολη διαχείριση, την ευελιξία διαμόρφωσης και τις καλές εγγυήσεις του (QoS) ποιότητας εξυπηρέτησης. Είναι πλήρως υποχωρητικό με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON όπως το ITU-τ G.984.x, απαίτηση IEEE802.3ah. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON.

 

 

Βασικά χαρακτηριστικά

 

Παράμετροι τεχνολογίας περιγραφή

 

Up-link διεπαφή

1 διεπαφή XPON, ποσοστό ινών RX 2,488 Gbits/s τρόπου Sc ενιαίος ενιαίος και TX 1,244 Gbits/s (GPON), ποσοστού RX 1,244 Gbits/s τύπος ινών και ποσοστού TX 1,244 Gbits/s (EPON): SC/UPC

Οπτική δύναμη: ευαισθησία 0~4 dBm: - ασφάλεια 28 dBm: Μηχανισμός επικύρωσης ONU

Μήκος κύματος (NM) TX 1310nm, RX 1490nm
Συνδετήρας ινών SC/UPC συνδετήρας
Διεπαφή στοιχείων κατιουσών συνδέσεων διεπαφή Ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης 1*10/100/1000M, διεπαφή RJ45
Οδηγήσεις δεικτών 4 PC
Διεπαφή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ανεφοδιασμού input+12V 0.5A
Δύναμη ≤5W
Λειτουργούσα θερμοκρασία -5~+55℃
Υγρασία 10~85% (μη-συμπύκνωση)
Θερμοκρασία αποθήκευσης -30~+70℃
Διάσταση (ΚΚ) 85*85*28mm (κεντρικός υπολογιστής)
Βάρος 0.24Kg (κεντρικός υπολογιστής)

 

 

Καθορισμός των οδηγήσεων δεικτών

 

σύμβολο χρώμα έννοια
PWR πράσινος ΣΕ: επιτυχώς συνδέστε με τη δύναμη ΑΠΟ: αποτύχετε να συνδέσετε με τη δύναμη
PON πράσινος

ΣΕ: Η σύνδεση συνδέσεων λιμένων ONU τρέμει σωστά: Καταχώρηση PON

ΑΠΟ: Σύνδεση συνδέσεων λιμένων ONU ελαττωματική

Τοπικό LAN πράσινος ΣΕ: Η σύνδεση επάνω σωστά τρέμει: το στοιχείο διαβιβάζει ΑΠΟ: σύνδεση κάτω από ελαττωματικό
Los κόκκινος

Τρεμούλιασμα: αποτύχετε να συνδέσετε με το λιμένα PON

ΑΠΟ: ανιχνευμένη ίνα στην εισαγωγή

 

 

Φυσική αναφορά PIC

 

Color box package oem 1ge gpon epon dual mode onu for wholesale 1

 

Διάσταση πλαισίων

Color box package oem 1ge gpon epon dual mode onu for wholesale 2

 

Συσκευασία

Color box package oem 1ge gpon epon dual mode onu for wholesale 3

 

ΠΛΗΡΩΜΗ & ΑΠΟΣΤΟΛΗ


1) Βάλτε κάθε κιβώτιο στις παλέτες και τύλιξε κατάλληλα για το ταξίδι θάλασσας ή αέρα.
2) Τυποποιημένοι όροι πληρωμής: ΚΑΤΆΘΕΣΗ T/T 30%, ΙΣΟΡΡΟΠΊΑ 70% πρίν στέλνει.
3) Η σε απευθείας σύνδεση διαταγή εμπορικής διαβεβαίωσης, όλες είναι μέχρι σας.
4) Περισσότεροι όροι πληρωμής θα μπορούσαν να παρασχεθούν (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

 

Πληρωμή και αποστολή

 

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

 

Πιστοποίηση-1

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

 

Η Co. τεχνολογίας Optfocus Shenzhen, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2009, OPTFOCUS είναι επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, μια επαγγελματική Ε&Α, μια παραγωγή και πωλήσεις της ίνας στο σπίτι το (FTTH), της ίνας στην οικοδόμηση το (FTTB) & FTTx, του εξοπλισμού δικτύων πρόσβασης ινών και του τερματικού εξοπλισμού & της τηλεγράφησης των προϊόντων συστημάτων. Είναι δεσμευμένο να παρέχει τον προσαρμοσμένους cOem & τις υπηρεσίες ODM στους διανομείς παγκόσμιων επικοινωνιών, τους χειριστές τηλεπικοινωνιών και τα συστήματα ένταξης.

 

Επιχείρηση

 

Δοκιμή

 

Color box package oem 1ge gpon epon dual mode onu for wholesale 7

 

ΕΚΘΕΣΗ

 

Color box package oem 1ge gpon epon dual mode onu for wholesale 8

Color box package oem 1ge gpon epon dual mode onu for wholesale 9

 

ΕΠΑΦΗ ΗΠΑ

 

Μας ελάτε σε επαφή με με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο το fttb@optfocus.com ή υποβάλτε η έρευνά ότι σας ακολουθεί την εισαγωγή. Θα επιστρέψουμε σε σας σε 12 ώρες με την ευνοϊκή τιμή και την καλύτερη συμβουλευτική υπηρεσία μας.

 

 

Με διπλό σύστημα λειτουργίας onu cOem 1ge συσκευασίας κιβωτίων χρώματος gpon epon για το χονδρικό εμπόριο

ετικέτα:

epon gpon

gpon onu

epon onu

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817