1540~1560nm μήκος κύματος GPON OLT ONU, τερματικός εξοπλισμός οπτικών ινών EPON GEPON

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofsx622-CW
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες, εξαρτώνται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 pcs / μήνα
Όνομα προϊόντων: EPON EPON ONU Συνδετήρας ινών: SC/UPC συνδετήρας
Μήκος κύματος (NM): TX 1310nm, RX 1490nm Λειτουργούσα θερμοκρασία: -5~+55℃
Temp αποθήκευσης.: -30~+70℃ Διεπαφή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ανεφοδιασμού:: 12V 0.5A
Χρώμα: Άσπρος Συσκευασία: 20pcs/ctn
Υψηλό φως:

epon onu

,

gpon onu

Fiber1GE+1FE+CATV+WIFI με διπλό σύστημα λειτουργίας συσκευή onu τερματικού εξοπλισμού οπτικών ινών ont RF

 

 

Λιμένες 1GE+1FE Etheernet με WDM CATV XPON ONU WiFI για τη λύση FTTH

Ofsx622-CW XPON (GPON και EPON με διπλό σύστημα λειτουργίας) ONU. Σχεδιάζεται για την ικανοποίηση των αναγκών υπηρεσιών παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών των σταθερών φορέων εκμετάλλευσης δικτύου ή των φορέων καλωδιακής τηλεόρασης, και χρησιμοποιείται ευρέως σε FTTx, την τηλεοπτική επιτήρηση και άλλες απαιτήσεις. Είναι βασισμένο στην ώριμη τεχνολογία GPON και EPON, και έχει την υψηλή αναλογία της απόδοσης στην τιμή, τη σταθερή, οικονομικώς αποδοτική, υψηλή αξιοπιστία, την εύκολη διαχείριση, την ευελιξία διαμόρφωσης και τις καλές εγγυήσεις του (QoS) ποιότητας εξυπηρέτησης. Είναι πλήρως υποχωρητικό με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON όπως το ITU-τ G.984.x, απαίτηση IEEE802.3ah. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON.

 

Προδιαγραφή Tehnical

Παράμετροι τεχνολογίας περιγραφή
Up-link διεπαφή 1 διεπαφή XPON, ποσοστό ινών RX 2,488 Gbits/s τρόπου Sc ενιαίος ενιαίος και TX 1,244 Gbits/s (GPON), ποσοστού RX 1,244 Gbits/s τύπος ινών και ποσοστού TX 1,244 Gbits/s (EPON): SC/UPC
Οπτική δύναμη: ευαισθησία 0~4 dBm: - ασφάλεια 28 dBm: Μηχανισμός επικύρωσης ONU
Μήκος κύματος (NM) TX 1310nm, RX 1490nm
Συνδετήρας ινών SC/UPC συνδετήρας (Sc/APC προαιρετικά)
Διεπαφή στοιχείων κατιουσών συνδέσεων 1*10/100Mbps και διεπαφή Ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης 1*10/100/1000M, διεπαφή RJ45
Οδηγήσεις δεικτών 8 PC
Διεπαφή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ανεφοδιασμού εισαγωγή +12V1A
Δύναμη ≤7W
Λειτουργούσα θερμοκρασία -5~+55℃
Υγρασία 10~85%(μη-συμπύκνωση)
Θερμοκρασία αποθήκευσης -30~+70℃
Διάσταση (ΚΚ) 167*119*32mm (κεντρικός υπολογιστής)
Βάρος 0.6Kg (κεντρικός υπολογιστής)
Χαρακτηριστικό WIFI
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα τεχνολογίας περιγραφή
κεραία 2T2R τρόπος
5DBI κέρδος, συχνότητα: 2.4G
ποσοστό ποσοστό 300Mbps PHY
μέθοδοι κρυπτογράφησης WFA WPA WPA2 WAPI
Τεχνικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα CATV
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα τεχνολογίας περιγραφή
Οπτικό μήκος κύματος 1540~1560nm
Οπτική σειρά εισαγωγής 0~-15 DBm
Οπτική επιστροφής απώλεια ≥45 DB
Εύρος ζώνης 45~1000 MHZ
Λειότητα + - 1 DB
Επίπεδο παραγωγής RF ≥72 dBuv
Σειρά ελέγχου AGC 0~-14 DBm
Επιστροφής απώλεια παραγωγής RF ≥14 DB
Σύνθετη αντίσταση παραγωγής 75Ω
CNR ≥50 DB
CTB ≥60 DB
ΕΑΥ (Επιτροπή Ανωτέρων Υπαλλήλων) ≥60 DB

 

Χαρακτηριστικό προϊόντων


 

Λύση

1540~1560nm μήκος κύματος GPON OLT ONU, τερματικός εξοπλισμός οπτικών ινών EPON GEPON 0

 

 

 

1540~1560nm μήκος κύματος GPON OLT ONU, τερματικός εξοπλισμός οπτικών ινών EPON GEPON 1

 

Συσκευασία:

Συσκευασία Neatural:

0.5KG/PCS, 24PCS/CTN, 48 * 43 * 38CM, 12KG/CTN

 

Σχετικά προϊόντα

1540~1560nm μήκος κύματος GPON OLT ONU, τερματικός εξοπλισμός οπτικών ινών EPON GEPON 2

 

Τρόπος πληρωμής:

 

 

 

Πληρωμή και αποστολή

 

 

Πιστοποίηση

πιστοποίηση-1

 

Πληροφορίες επιχείρησης

 

επιχείρηση

 

Μηχανή δοκιμής προϊόντων

1540~1560nm μήκος κύματος GPON OLT ONU, τερματικός εξοπλισμός οπτικών ινών EPON GEPON 6

 

Εικόνα έκθεσης

1540~1560nm μήκος κύματος GPON OLT ONU, τερματικός εξοπλισμός οπτικών ινών EPON GEPON 7

1540~1560nm μήκος κύματος GPON OLT ONU, τερματικός εξοπλισμός οπτικών ινών EPON GEPON 8

Wifi ONU εξοπλισμού 1GE+1FE+WIFI GPON EPON XPON οπτικών ινών για τις τηλεπικοινωνίες wifi και συμβατό EG8247H

 

 

 

Μας ελάτε σε επαφή με

Η επαφή μου ως κάτωθι

Skype: το optfocus@outlook.com

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: το ftth@optfocus.com

Τηλ.: +8618126494186

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς

Κα Queenty

 

 

 

 

ετικέτα:

epon gpon

gpon onu

epon onu

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817