Με διπλό σύστημα λειτουργίας 1ge+1fe+catv+wifi δικτύων RTL chipset οπτικό epon gpon onu μονάδων

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Ofsx622-CW
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 PC
Τιμή: USD 24.5~27.9 / piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες, εξαρτώνται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal και ούτω καθεξής
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 PC/μήνας
Μήκος κύματος (NM): TX 1310nm, RX 1490nm Διεπαφή στοιχείων κατιουσών συνδέσεων: 1*10/100Mbps και διεπαφή Ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης 1*10/100/1000M, διεπαφή RJ45
WIFI: 2.4G Κεραία: 5DBI ΚΕΡΔΟΣ
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -5~+55℃ Λέξεις κλειδιά: WIFI ONU
Υψηλό φως:

Gpon Xpon Onu

,

CATV XPON ONU

,

Δρομολογητής Ont Epon Wifi Onu

Με διπλό σύστημα λειτουργίας 1ge+1fe+catv+wifi δικτύων RTL chipset οπτικό epon gpon onu μονάδων


Περιγραφή:


Ofsx622-CW XPON (GPON και EPON με διπλό σύστημα λειτουργίας) ONU. Σχεδιάζεται για την ικανοποίηση των αναγκών υπηρεσιών παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών των σταθερών φορέων εκμετάλλευσης δικτύου ή των φορέων καλωδιακής τηλεόρασης, και χρησιμοποιείται ευρέως σε FTTx, την τηλεοπτική επιτήρηση και άλλες απαιτήσεις. Είναι βασισμένο στην ώριμη τεχνολογία GPON και EPON, και έχει την υψηλή αναλογία της απόδοσης στην τιμή, τη σταθερή, οικονομικώς αποδοτική, υψηλή αξιοπιστία, την εύκολη διαχείριση, την ευελιξία διαμόρφωσης και τις καλές εγγυήσεις ποιότητας εξυπηρέτησης (QoS). Είναι πλήρως υποχωρητικό με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON όπως η ITU - Τ G.984.x, απαίτηση IEEE802.3ah. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON.

 

Βασικά χαρακτηριστικά

 

Παράμετροι τεχνολογίας περιγραφή

 

Up-link διεπαφή

1 διεπαφή XPON, ποσοστό ινών RX 2,488 Gbits/s τρόπου Sc ενιαίος ενιαίος και TX 1,244 Gbits/s (GPON), ποσοστού RX 1,244 Gbits/s τύπος ινών και ποσοστού TX 1,244 Gbits/s (EPON): SC/UPC

Οπτική δύναμη: ευαισθησία 0~4 dBm: - ασφάλεια 28 dBm: Μηχανισμός επικύρωσης ONU

Μήκος κύματος (NM) TX 1310nm, RX 1490nm
Συνδετήρας ινών SC/UPC συνδετήρας (Sc/APC προαιρετικά)
Διεπαφή στοιχείων κατιουσών συνδέσεων 1*10/100Mbps και διεπαφή Ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης 1*10/100/1000M, διεπαφή RJ45
Οδηγήσεις δεικτών 7 PC
Διεπαφή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ανεφοδιασμού input+12V 1A
Δύναμη ≤8W
Λειτουργούσα θερμοκρασία -5~+55℃
Υγρασία 10~85% (μη-συμπύκνωση)
Θερμοκρασία αποθήκευσης -30~+70℃
Διάσταση (ΚΚ) 167*119*32mm (κεντρικός υπολογιστής)
Βάρος 0.6Kg (κεντρικός υπολογιστής)

 

Χαρακτηριστικά WIFI

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα τεχνολογίας περιγραφή
κεραία

2T2R τρόπος

5DBI κερδίστε, συχνότητα: 2.4G

ποσοστό ποσοστό 300Mbps PHY
μέθοδοι κρυπτογράφησης WFA, WPA, WPA2, WAPI

 

Τεχνικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα CATV

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα τεχνολογίας περιγραφή
Οπτικό μήκος κύματος 1540~1560nm
Οπτική σειρά εισαγωγής 0~-15 DBm
Οπτική επιστροφής απώλεια ≥45 DB
Εύρος ζώνης 45~1000 MHZ
Λειότητα 士 1 DB
Επίπεδο παραγωγής RF ≥72 dBuv
Σειρά ελέγχου AGC 0~-14 DBm
Επιστροφής απώλεια παραγωγής RF ≥14 DB
Σύνθετη αντίσταση παραγωγής 75Ω
CNR ≥50 DB
CTB ≥60 DB
ΕΑΥ (Επιτροπή Ανωτέρων Υπαλλήλων) ≥60 DB

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Σχετικά προϊόντα

 

Με διπλό σύστημα λειτουργίας 1ge+1fe+catv+wifi δικτύων RTL chipset οπτικό epon gpon onu μονάδων 0

 

Ασχολούμαστε την επιχείρηση στον εξοπλισμό οπτικών ινών, η κύρια κάλυψη προϊόντων μας σε EPON/GPON/XPON ONU, OLT, ενότητα SFP, διακόπτης ινών, κιβώτιο FTTH, σκοινί μπαλωμάτων ινών, πλεξίδες και ούτω καθεξής. Εάν έχετε οποιαδήποτε έρευνα για αυτά τα προϊόντα, παρακαλώ μην διστάστε να μας έρθετε σε επαφή με. Θα είμαστε στην υπηρεσία εσείς για να κάνουμε win-win επιχειρήσεις.

 

Facebook: dora.fang.121

ετικέτα:

epon gpon

gpon onu

epon onu

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817