1 ίνα Sc 7W 20km στο μετατροπέα ανεξέλεγκτο 1000Mbps Ethernet

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: OFSG511
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 κομμάτια
Τιμή: SHENZHEN OPTFOCUS TECHNOLOGY
Χρόνος παράδοσης: 10 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 100000 PC το μήνα
Όνομα προϊόντων: Διακόπτης ινών Gigabit Συνδετήρας: 8-λιμένας 10/100/1000Mbps + 1 αυλάκωση λιμένων 1000Mbps SCFiber
Λιμένας ινών: LC, Sc, ST, FC προαιρετικό Μέσα ινών: Πολλαπλού τρόπου: 550M 2KM Single-mode: 20/40/60/80/100/120Km
Εύρος ζώνης: 20Gbps Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 1488000pps/port
Αποστολή του τρόπου: Αποθήκευσης και μεταβίβασης ανώτατη δύναμη: 7W
Υψηλό φως:

Ίνα 20KM στο μετατροπέα ethernet

,

7W ίνα στο μετατροπέα Ethernet

,

Ανεξέλεγκτος διακόπτης ινών λιμένων 1000Mbps 2

OFS-GSF1T8AB-20-ίνα διακόπτης PCBA

Ofs-gsf1t8ab-20 η σειρά είναι ένα στρώμα 2 + οπτικός διακόπτης Ethernet με τους λιμένες οπτικής ίνας 1*1000Mbps και τους λιμένες 8*10/100/1000Mbps RJ45. Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τις διάφορες ανάγκες εφαρμογής, και να παρέχει σε μια λύση επικοινωνίας δικτύων Ethernet μια υψηλή αναλογία απόδοση-τιμών.
Ofs-gsf1t8ab-20 είναι υψηλές διαθεσιμότητα και αξιοπιστία, καθώς επίσης και οι πλούσιες ιδιότητες ασφαλείας, την καθιστούν ιδανική για τα ασφαλή στοιχεία
transmission.for συνδέοντας με τις συσκευές όπως τον υπολογιστή, το διακόπτη, την πλήμνη, τον κεντρικό υπολογιστή, κ.λπ.

 

 

Προδιαγραφή
Όνομα προϊόντων
8-λιμένας 10/100/1000Mbps + 1 αυλάκωση ινών λιμένων 1000Mbps
Πρότυπο προϊόντων
Ofs-gsf1t8ab-20
Πρωτόκολλα δικτύων
IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i 100Base-τ IEEE802.3u 1000Base-TX/FX IEEE802.3ab 1000Base-τ IEEE802.3z 1000Base-Χ IEEE802.3x
Λιμένας ινών
LC, Sc, ST, FC προαιρετικό
Μέσα δικτύων
10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
1000base-TX: Cat6 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινών
Πολλαπλού τρόπου: 550M 2KM
Single-mode: 20/40/60/80/100/120KM
Προδιαγραφή απόδοσης
Εύρος ζώνης: 20Gbps
Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 1488000pps/port
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 4K
Αποστολή του τρόπου
Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Δείκτες οδηγήσεων
Δύναμη: PWR FX σύνδεση/νόμος TP 1000 (1-8)
TP σύνδεση/νόμος (1-8)
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
Εισαγωγή: AC100 ~ 250V,
Παραγωγή: DC12~15V.
Ανώτατη δύναμη
7W
Θερμοκρασία περιβάλλοντος
0 ~ +55℃
Υγρασία
5% ~ 90%

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα
* 8 λιμένας 10/100/1000Mbps με αυτόματο Uplink™, 1 αυλάκωση ινών λιμένων 1000Mbps
* Αυτόματη διεύθυνση της MAC που μαθαίνει και που γερνά
* αυτόματος-διαπραγμάτευση 10/100/1000Mbps, αυτόματος-MDI-Χ
* Δείκτες των οδηγήσεων για τον έλεγχο της δύναμης/της σύνδεσης/της δραστηριότητας
* Supports10/100/1000Mbps-σύνολο ημιαμφίδρομο
* Άριστη αποβολή θερμότητας χωρίς ανεμιστήρα.
* Ισχύστε για το αστικό ευφυές σύστημα παρακολούθησης κυκλοφορίας (ΤΟΥ), ασφαλής
* Διπλός πλεονασμός δύναμης υποστήριξης
* Το ενσωματωμένο 12V κύκλωμα φόρτισης μπαταριών μολύβδου όξινο. (προαιρετικός)
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Mason-OPTFOCUS

Τηλεφωνικό νούμερο : +8619925407817

WhatsApp : +8613724374817