Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Bidi SM 1315 Sc 10/100/1000M 20km
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 κομμάτι
Τιμή: USD 19.9 1piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο και χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-14 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτι μηνιαίως
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Υψηλή αποδοτικότητα Τύπος ινών: SM ΚΚ
Υλικό: Διανοητικός Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm
Τρόπος: Ενιαίος τρόπος Λειτουργία DDM: Ναι
Τύπος συνδετήρων: Sc Λέξεις κλειδιά: Μετατροπέας μέσων
Υψηλό φως:

Μετατροπέας μέσων ινών Sc Gpon

,

WDM SM μετατροπέας μέσων ινών

,

Bidi 20km πομποδέκτης ινών SFP

Γρήγορες λεπτομέρειες
Πρότυπος αριθμός:
Ofs-ds-20C
Τύπος:
Λύσεις FTTx
Θέση προέλευσης:
Guangdong, Κίνα
Εμπορικό σήμα:
OPTFOCUS/COEM
Χρήση:
Οικιακή επιχείρηση
Χρόνος εξουσιοδότησης:
1 έτος
Όνομα προϊόντων:
Γρήγορο Ethernet 10Base2 στο μετατροπέα MEDIA 10BaseT
Απόσταση μετάδοσης στοιχείων:
20KM
Λιμένες:
2 λιμένας 10/100Mbps, 1 λιμένας 100Mbps
Δείκτης:
Φως οδηγήσεων
Πρωτόκολλα δικτύων:
IEEE802.3 10BASE-Τ IEEE802.3i
Εγκατάσταση:
Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί, προαιρετικός
Ανώτατη δύναμη:
3 W
Διαστάσεις:
94.5 * 70 * 26 χιλ.
Θερμοκρασία λειτουργίας:
0 ~ +55℃
Λέξεις κλειδιά:
Γρήγορο Ethernet 10Base2 στο μετατροπέα MEDIA 10BaseT
Δυνατότητα ανεφοδιασμού
Δυνατότητα ανεφοδιασμού
5000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Συσκευασία & παράδοση
Λεπτομέρειες συσκευασίας
Κάθε προϊόν συσκευάζεται σε έναν υψηλό - τσάντα ποιοτικού PE, κατόπιν τίθεται σε ένα κιβώτιο ή ένα χαρτοκιβώτιο.
Λιμένας
SHENZHEN, GUANGZHOU, ΧΟΓΚ ΚΟΓΚ
Παράδειγμα εικόνων:
Χρονική ανοχή:
Ποσότητα (κομμάτια) 1 - 5000 >5000
Est. Χρόνος (ημέρες) 15 Για να συζητηθεί
 
Περιγραφές προϊόντων
Ολοκαίνουργιος ενιαίος γρήγορος Ethernet τρόπου διπλός μετατροπέας μέσων οπτικών ινών ινών 10/100Mbps

Πρόβλεψη προϊόντων::
OFS-DS=20C ο μετατροπέας MEDIA ινών είναι ο εξοπλισμός μετατροπής των οπτικός-ηλεκτρονικών σημάτων Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100M UTP (TX) και της διεπαφής ινών 100M (FX). Το παραδοσιακό 10/100M γρήγορο Ethernet μπορεί να επεκταθεί στην απόσταση 120km μέσω της σύνδεσης οπτικής ίνας. Η απόδοση και η ποιότητα των προϊόντων είναι άριστες λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος. 6 τα υποδεδειγμένα φω'τα των οδηγήσεων ομάδας θα μπορούσαν πλήρως να ελέγξουν τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων. Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν τις διαδικασίες δικτύων. Τα προϊόντα σειράς με τη λογική τιμή σχεδιάζονται ειδικά γιατί οι μετατροπείς σειράς δικτύων users.OPTFOCUS μπόρεσαν να χρησιμοποιηθούν μόνο. Οι μετατροπείς μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως αυτόνομη μονάδα ή ως διαφάνεια-μέσα ενότητα στα πλαίσια μετατροπέων MEDIA OPTFODUS, ofs-ράφι-14. Σαν άλλους μετατροπείς μέσων OFS-σειρών OPTOFUS, είναι καυτοί swappable στα MC-πλαίσια
Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1 λιμένας 10/100Mbps με αυτόματο Uplink™, 1 λιμένας 100Mbps
η αυτόματος-διαπραγμάτευση αυτόματος-MDI-Χ 10/100Mbps συμμορφώνεται με IEEE 802,3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, η τυποποιημένη αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης 100Base-FX επιτρέπει UTP ο λιμένας στο αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M και συνόλου - διπλό ή ημιαμφίδρομο ενισχυτικό 1480 ψηφιολέξεων πακέτο επεκτείνει την απόσταση ινών μέχρι 2km για την πολλαπλού τρόπου ίνα και 20120km για το single-mode ποσοστό μεταφοράς δεδομένων ινών: - TP: 10/100Mbps - FX: 100Mbps διπλή υποστήριξη τρόπου: - Πλήρης ή ημιαμφίδρομος τρόπος από Auto-Negotiation (TP) τους δείκτες των οδηγήσεων: Δύναμη, FX 100, σύνδεση FX/νόμος, TX 100, TX FDX, σύνδεση TX/πέρασμα ελαττωμάτων συνδέσεων υποστηρίξεων νόμων μέσω του σχεδίου λειτουργίας της εσωτερικής ή εξωτερικής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος για την επιλογή από τους τελικούς χρήστες
Εικόνες λεπτομερειών
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 2
Τεχνικές παράμετροι
Όνομα προϊόντων
μετατροπέας MEDIA 10/100M
Πρότυπο προϊόντων
Ofsds-20C
onnector
Ίνα: συνδετήρας 1* 100Mbps
RJ45: 1*10/100Mbps, αυτοκίνητο mdi/mdi-Χ
Μέσα δικτύων
10base-τ: Cat3,4,5 UTP (μετρητής ≤100)
100base-TX: Cat5 ή πιό πρόσφατο UTP (μετρητής ≤100)
Μέσα ινών
Ίνα (πολλαπλού τρόπου): 50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km ή 5km)
Ίνα (Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 120km)
Αποστολή του τρόπου
Αποθήκευσης και μεταβίβασης
Αποστολή του ποσοστού:
1488000pps/port
Λειτουργούντα πρότυπα
EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
Δύναμη
εξωτερικός
Εισαγωγή: Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~250VOutput: Συνεχές ρεύμα 5V 1A, (προεπιλογή).
ή εισαγωγή: Συνεχές ρεύμα: - 36V~-72V Παραγωγή: Συνεχές ρεύμα 5V 1A. (Προαιρετικός)
 
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος USB (προαιρετική).
Κατανάλωση ισχύος
2.5W
Οδηγήσεις
Δύναμη, σύνδεση/νόμος, TX 100, TX, FDX, σύνδεση/νόμος.
Εργασιακό περιβάλλον
Θερμοκρασία εργασίας: -10~55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20~75℃
Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Άλλες προδιαγραφές:
Εγκατάσταση
Η din-ράγα ή ο τοίχος τοποθετεί, προαιρετικός, η συσκευή προεπιλογής δεν είναι
Κατάλογος συσκευασίας
1× μετατροπέας μέσων
1×User εγχειρίδιο/πιστοποιητικό της κάρτας ποιότητας/εξουσιοδότησης
1×power προσαρμοστής
MTBF
100.000 ώρες
Βάρος & μέγεθος
Βάρος προϊόντων: 0,5 κλ
Βάρος συσκευασίας: 1,1 κλ
Μέγεθος προϊόντων (L×W×H): 94.5*70*26mm
Μέγεθος συσκευασίας (L×W×H): 215*138*56mm
Εξουσιοδότηση
ενός έτους
Διακόπτης ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ:
SW1
Επιτρέψτε LFP
ΑΠΟ
Θέστε εκτός λειτουργίας LFP
SW2
Περικοπή-μέσω
ΑΠΟ
Αποθήκευσης και μεταβίβασης
SW3
ΑΠΟ
Καμία λειτουργία
SW4
ΑΠΟ
Καμία λειτουργία
. Διάσταση πλαισίων
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 3
Λύσεις:
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 4
Πρότυπα προσαρμοστών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 5
Συσκευασία προϊόντων
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 6
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 7
Άποψη της επιχείρησης
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 8
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 9
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 10
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 11
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 12
Έκθεση
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 13
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 14
Ανατροφοδότηση πελατών
Bidi 20km WDM SM 1310nm 1550nm μετατροπέων MEDIA ινών Sc Gpon 15
FAQ
1. ποιοι είναι εμείς;
Είμαστε βασισμένοι Guangdong, Κίνα, ξεκινήσαμε την επιχείρησή μας το 2009, πωλούμε τα προϊόντα μας στη Νότια Αμερική (30,00%), Νοτιοανατολική Ασία (35,00%), εγχώρια αγορά (7,00%), Βόρεια Αμερική (9,00%), Ευρώπη (5,00%), δυτική Ευρώπη (11,00%), μέση ανατολή (3,00%).

2. πώς μπορούμε να εξασφαλίσουμε την ποιότητα;
Πάντα ένα δείγμα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή
Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή

3.what μπορείτε να αγοράσετε από μας;
Διακόπτης, GPON ONU, EPON ONU

4. γιατί θα έπρεπε να αγοράσετε από μας όχι από άλλους προμηθευτές;
Παρακαλώ ελέγξτε τα πλεονεκτήματα της επιχείρησής μας στα ανωτέρω, τμήμα " γιατί μας επιλέξτε»/

5. ποιες υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW, CIP, FCA
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: ΔΟΛ ΗΠΑ, ΕΥΡ, CNY, CHF
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, L/C, PayPal, Western Union, μετρητά, μεταβίβαση
Γλώσσα προφορική: Αγγλικά, κινεζικά, ρωσικά

Στοιχεία επικοινωνίας
Ross-OPTFOCUS

Τηλεφωνικό νούμερο : +8619174812450

WhatsApp : +8613724374817