Ασημένιος ενιαίος διακόπτης οπτικών ινών τρόπου, κρεμασμένος τοίχος ΤΥΠΟΣ διακοπτών οπτικής ίνας απόδοσης

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-SF1T2W
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμάχια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασμένος στο κιβώτιο αρχικά, και έπειτα ενισχυμένος με το χαρτοκιβώτιο για την εξωτερική συσκευ
Χρόνος παράδοσης: 3-5 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 τεμάχια ανά μήνα

 

Ασημένιος ενιαίος διακόπτης οπτικών ινών τρόπου, κρεμασμένος τοίχος ΤΥΠΟΣ διακοπτών οπτικής ίνας απόδοσης

 

Προδιαγραφές

 

Συνδετήρας: 
UTP: RJ-45,10/100Mbps  
Ίνα: SC/FC, 100Mbps (σύνολο - ντούμπλεξ) 
 

Ofs-SF1T2 σειρά

 

Ofs-SF1T2 η σειρά παρέχει λιμένες μιας οπτικής ίνας 100M και δύο λιμένες 10/100M UTP. Το προϊόν κατέχεται της σταθερής απόδοσης, της άριστης ποιότητας και της λογικής τιμής λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και υψηλός - ποιότητα των πομποδεκτών. Η διαθέσιμη σύνδεση το ράφι 14 αυλακώσεών μας, αυτό ισχύει στη χρήση στα μικρά σχέδια της οπτικής ίνας Ethernet. 

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Με μια ίνα και δύο λιμένες UTP, ofs-SF1T2 μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100MUTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 100M (FX). 

Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M, και το σύνολο - διπλό ή ημιαμφίδρομο.

Έλεγχος ροής υποστήριξης και προστασία θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης

Υποστήριξη του ανώτατου πλαισίου 1536 ψηφιολέξεων

Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία του μετατροπέα που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX
Συνδετήρας

UTP: RJ-45,10/100Mbps  

Ίνα: SC/FC, 100Mbps (σύνολο - ντούμπλεξ)

Καλώδιο

Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα (πολλαπλού τρόπου):  50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km)

Ίνα (singlemode):  8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)

Έλεγχος ροής  
Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: ψήστε τον έλεγχο ροής πίεσης

Φως οδηγήσεων PWR, σύνδεση FX/νόμος, TP1 FDX, σύνδεση TP1/νόμος, TP2 FDX, σύνδεση TP2/νόμος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος  AC100 240V, DC5V 1A
Θερμοκρασία περιβάλλοντος +50C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 +70C
Υγρασία 5% 90%
Διαστάσεις 27 × 70 × 93 χιλ.

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Τύπος

συνδετήρας

Τύπος ινών

Ανώτατη απόσταση

Μήκος κύματος

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-SF1T2M

Sc

πολλαπλού τρόπου

2km

850 ή 1310nm

-20~-12dBm

-30dBm

10dBm

Ofs-SF1T2S

Sc

singlemode

20km

1310nm

-14~-8dBm

-32dBm

18dBm

 

  Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

Ofs-SF1T2M

διπλός διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 2 λιμένες UTP και το 1 λιμένα πολλαπλού τρόπου ινών, 850 ή 1310nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 2km.

Ofs-SF1T2S

διπλός διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 2 λιμένες UTP και το 1 singlemode λιμένα ινών, 1310 ή 1550nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 20~100km.

Ofs-SF1T2WS

ενιαίος διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 2 λιμένες UTP και 1 singlemode λιμένα ινών, 1310/1550nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 20~100km.

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817