ημιαμφίδρομη rj45 γάτα οπτικών ινών διακοπτών 10/100/1000M. 5 καλώδιο UTP χωρίς ενότητα

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-GSF1T2
Ποσότητα παραγγελίας min: 5 τεμ
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 27 * 70 * 93 χιλ.
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PC το μήνα
Απαιτήσεις τροφοδοσίας: AC220V (100-240V), DC5V 1A UTP: RJ-45
Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ +50C Χρώμα: Άργυρος ή μαύρο
Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ +70C
Υψηλό φως:

διακόπτης οπτικής ίνας

,

διακόπτης οπτικής ίνας

ημιαμφίδρομη rj45 γάτα οπτικών ινών διακοπτών 10/100/1000M. 5 καλώδιο UTP χωρίς ενότητα 

 

Ofs-GSF1T2 η σειρά παρέχει λιμένες μιας οπτικής ίνας 1000M και δύο λιμένες 10/100/100M UTP. Το προϊόν κατέχεται της σταθερής απόδοσης, της άριστης ποιότητας και της λογικής τιμής λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και υψηλός - ποιότητα των πομποδεκτών. Η διαθέσιμη σύνδεση το ράφι 14 αυλακώσεών μας, αυτό ισχύει στη χρήση στα μικρά σχέδια της οπτικής ίνας Ethernet. 

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Με μια ίνα και δύο λιμένες UTP, ofs-GSF1T2 μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100/1000MUTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 1000M (FX). 

    Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματα επίλεκτα 10M/100M ή 1000M, και το σύνολο - διπλό ή ημιαμφίδρομο.

   Έλεγχος ροής υποστήριξης και προστασία θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης

   Υποστήριξη του ανώτατου πλαισίου 1536 ψηφιολέξεων

Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία του μετατροπέα που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX
Συνδετήρας

UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps  

Ίνα: SC/FC, 1000Mbps (σύνολο - ντούμπλεξ)

Καλώδιο

Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα (πολλαπλού τρόπου):  50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km)

Ίνα (singlemode):  8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)

Έλεγχος ροής 

Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: ψήστε τον έλεγχο ροής πίεσης

Φως οδηγήσεων PWR, σύνδεση FX/νόμος, TP1 FDX, TP1 σύνδεση/νόμος, TP2 FDX, TP2 σύνδεση/νόμος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Θερμοκρασία περιβάλλοντος 0 ~ +50C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70C
Υγρασία 5% ~ 90%
Διαστάσεις 27 × 70 × 93mm

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Τύπος

συνδετήρας

Τύπος ινών

Ανώτατη απόσταση

Μήκος κύματος

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-GSF1T2M

Sc

πολλαπλού τρόπου

2km

850 ή 1310nm

20~12dBm

30dBm

10dBm

Ofs-GSF1T2S

Sc

singlemode

20km

1310nm

14~8dBm

32dBm

18dBm

 

  Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

Ofs-gsf1t2-2

διπλός διακόπτης ινών 10/100/100M Ethernet με 2 λιμένες UTP και το 1 λιμένα πολλαπλού τρόπου ινών, 850 ή 1310nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 2km.

Ofs-gsf1t2-20

διπλός διακόπτης ινών 10/100/1000M Ethernet με 2 λιμένες UTP και το 1 singlemode λιμένα ινών, 1310 ή 1550nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 20~100km.

Ofs-gwsf1t2-20

ενιαίος διακόπτης ινών 10/100/1000M Ethernet με 2 λιμένες UTP και 1 singlemode λιμένα ινών, 1310/1550nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 20~100km.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817