DF SM 8 διακόπτης οπτικών ινών λιμένων, διακόπτης δικτύων 10/100mbps Sc 1310nm 20KM

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Ofs-SF1T7
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 κομμάτια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 83×160×25mm
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 τεμάχια ανά μήνα
οπτικός τρόπος: Ενιαίος ή διπλός Διαστάσεις: 83×160×25mm
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ +70℃ Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ +50℃
Μνήμη απομονωτών πλαισίων: 1MKb Δύναμη: Εξωτερικά
Ικανότητα μετατροπής: 12g Τύπος Fiber: Mulyimode Singlemode
Υψηλό φως:

διακόπτης οπτικής ίνας

,

διακόπτης οπτικής ίνας

 

DF SM 8 διακόπτης Ethernet οπτικών ινών λιμένων, διακόπτης δικτύων 10/100mbps Sc 1310nm 20KM

 

 

Ofs-SF1T7 η σειρά παρέχει λιμένες μιας οπτικής ίνας 100M και δύο λιμένες 10/100M UTP. Το προϊόν κατέχεται της σταθερής απόδοσης, της άριστης ποιότητας και της λογικής τιμής λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και υψηλός - ποιότητα των πομποδεκτών. ισχύει στη χρήση στα μικρά σχέδια της οπτικής ίνας Ethernet. 

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Με μια ίνα και τέσσερις λιμένες UTP, ofs-SF1T7 μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100MUTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 100M (FX). 

Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M, και το σύνολο - διπλό ή ημιαμφίδρομο.

    Έλεγχος ροής υποστήριξης και προστασία θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης

    Υποστήριξη του ανώτατου πλαισίου 1536 ψηφιολέξεων

Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία του μετατροπέα που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα  IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX
Συνδετήρας

UTP: RJ-45,10/100Mbps  

Ίνα: SC/FC, 100Mbps (σύνολο - ντούμπλεξ)

Καλώδιο

Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα (πολλαπλού τρόπου):  50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km)

Ίνα (singlemode):  8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)

Έλεγχος ροής 

Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: ψήστε τον έλεγχο ροής πίεσης

Φως οδηγήσεων PWR, σύνδεση FX/νόμος, TP1 FDX, σύνδεση TP1/νόμος, TP2 FDX, σύνδεση TP2/νόμος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Θερμοκρασία περιβάλλοντος 0 ~ +50C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70C
Υγρασία 5% ~ 90%
Διαστάσεις 83×160×25mm

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Τύπος

συνδετήρας

Τύπος ινών

Ανώτατη απόσταση

Μήκος κύματος

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-SF1T7

Λιμένας SFP (χωρίς ενότητα SFP)

Ofs-SF1T7M

Sc

πολλαπλού τρόπου

2km

850 ή 1310nm

-20~-12dBm

-30dBm

10dBm

Ofs-SF1T7S

Sc

singlemode

20km

1310nm

-14~-8dBm

-32dBm

18dBm

 

  Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

Ofs-SF1T7

 

Ofs-SF1T7M

διπλός διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 7 λιμένες UTP και το 1 λιμένα πολλαπλού τρόπου ινών, 850 ή 1310nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 2km.

Ofs-SF1T7S

διπλός διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 7 λιμένες UTP και το 1 singlemode λιμένα ινών, 1310 ή 1550nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 20~100km.

Ofs-SF1T7WS

ενιαίος διακόπτης ινών 10/100M Ethernet με 7 λιμένες UTP και 1 singlemode λιμένα ινών, 1310/1550nm του οπτικού μήκους κύματος, η ανώτατη απόσταση της ίνας μέχρι 20~100km.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817