Οπτικό δις-Di 20km Sc επικοινωνίας 1.25G τηλεπικοινωνιών πομποδεκτών ινών SFP δικτύων

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Η OFSB-3512-ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '20, Η OFSB-5312-ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '20
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ζεύγος
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής πωλητών
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε 3-5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PC ένας μήνας
Connector: SC CONNECTOR Στοιχεία μετάδοσης: 1310 & 1550NM
Απόσταση: 20KM Υποχωρητικός: ROHS
Υψηλό φως:

πομποδέκτης οπτικής ίνας

,

οπτικός πομποδέκτης ινών

 

Οπτικό δις-Di 20km Sc επικοινωνίας 1.25G τηλεπικοινωνιών πομποδεκτών ινών SFP δικτύων

 

Τυποποιημένη εφαρμογή 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων 

 

OPTFOCUS BIDI γρήγορα και Gigabit Ethernet SFP είναι ένας συμπαγής οπτικός πομποδέκτης, ενότητα που χρησιμοποιείται στις οπτικές επικοινωνίες και για τις αμφίδρομες εφαρμογές μεταδόσεων τηλεπικοινωνιών και στοιχείων. 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων 

Πληροφορίες διαταγής

 

Αριθμός μερών

Ποσοστό στοιχείων

Μήκος κύματος

Απόσταση

Διεπαφή

Τάση

LD

Θερμοκρασία

Ofsb-1303-20X

155Mbps

1310nm

20km

LC/SC

+3.3V

FP

-20℃-70℃

Ofsb-1503-20X

155Mbps

1550nm

20km

LC/SC

+3.3V

FP

-20℃-70℃

Ofsb-1303-40X

155Mbps

1310nm

40km

LC/SC

+3.3V

FP

-20℃-70℃

Ofsb-1503-40X

155Mbps

1550nm

40km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1303-60X

155Mbps

1310nm

60km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1503-60X

155Mbps

1550nm

60km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1403-80X

155Mbps

1490nm

80nm

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1503-80X

155Mbps

1550nm

80km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1403-100X

155Mbps

1490nm

100km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1503-100X

155Mbps

1550nm

100km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1403-120X

155Mbps

1490nm

120km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1503-120X

155Mbps

1550nm

120km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1312-10X

1.25Gbps

1310nm

10km

LC/SC

+3.3V

FP

-20℃-70℃

Ofsb-1512-10X

1.25Gbps

1550nm

10km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1312-20X

1.25Gbps

1310nm

20km

LC/SC

+3.3V

FP

-20℃-70℃

Ofsb-1512-20X

1.25Gbps

1550nm

20km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1312-40X

1.25Gbps

1310nm

40km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1512-40X

1.25Gbps

1550nm

40km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1412-60X

1.25Gbps

1490nm

60km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1512-60X

1.25Gbps

1550nm

60km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1412-80X

1.25Gbps

1490nm

80km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1512-80X

1.25Gbps

1550nm

80km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1412-100X

1.25Gbps

1490nm

100km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

Ofsb-1512-100X

1.25Gbps

1550nm

100km

LC/SC

+3.3V

DFB

-20℃-70℃

 - Δ: με τη λειτουργία DDMI (DDMI) 

 

OFS-

Α

 

 

 

 

Α

Β

Γ

S

Ε

Φ

Γ

 

 

 

Αριθ.

Παράμετρος

Sescription

Α

Τύπος ProSuct

S=SFP πομποδέκτης

Β

Μήκος κύματος

13=1310nm FP

85=850nm VCSEL

14=1490nm DFB

 

15=1550nm DFB

133=1310nm DFB

155=1550nm FP

 

Γ

Ποσοστό Sata

12=1.25G

03=155M

25=2.5G

4=4.25G

10G=10G

S

Sistance

02=2KM

05=550M

10=10km

20=20KM

120=120km

Ε

συνδετήρας

X= «Λ» =LC

X=S=SC

 

Φ

DDMI

D=DDMI

Φ

DDMI

Γ

Εμπορικός ή βιομηχανικός

τύπος

Κανένας «» =Commercial τύπος

Τύπος I=Industrial

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817