8 E1 πολυδιαυλωτής 19 Mux PDH» ράφι, ψηφιακό να πολλαπλασιάσει πολυδιαυλωτών υψηλής τάσης

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Αριθμό μοντέλου: Ofs-P240
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: εξαρτάται
Χρόνος παράδοσης: 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PC το μήνα
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°C ~ 80°C Connector: RJ45, υποστήριξη αυτόματος-MDIX
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: -10°C ~ 50°C Ικανότητα διευθύνσεων της MAC: 4096
Πρότυπα διεπαφών: Συμβατό σύστημα με IEEE 802.3, IEEE 802.1Q (VLAN) Υγρασία αποθήκευσης: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Ποσοστό διεπαφών: 10/100 Mbps, μισός/σύνολο - διπλή αυτόματος-διαπραγμάτευση Εργασίας υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Υψηλό φως:

βιομηχανικός διακόπτης ethernet 5 λιμένων

,

βιομηχανικοί διακόπτες βαθμού

 
8 πολυδιαυλωτής 19 E1 Mux PDH» ράφι, ψηφιακό να πολλαπλασιάσει πολυδιαυλωτών υψηλής τάσης
 
Επισκόπηση
 
 Αυτή η συσκευή παρέχει τη διεπαφή 1-8*E1, τη διεπαφή 1-4*10M/100M Ethernet (WireSpeed 100M) και τη διεπαφή 2 επέκτασης. Η διεπαφή 4* Ethernet είναι διεπαφή διακοπτών, μπορεί να υποστηρίξει VLAN. 2expansion η διεπαφή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως κανάλι μετάδοσης των ασύγχρονων στοιχείων RS232/RS485/RS422. Είναι πολύ εύκαμπτο. Έχει τη λειτουργία συναγερμών. Η εργασία είναι αξιόπιστη, σταθερή, και χαμηλής ισχύος κατανάλωση, υψηλή ολοκλήρωση, μικρό μέγεθος.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Παράμετροι

 

E1 διεπαφή

 

Πρότυπα διεπαφών:        συμμορφωθείτε με το πρωτόκολλο G.703
Ποσοστό διεπαφών:                n*64Kbps±50ppm
Κώδικας διεπαφών:              HDB3
E1 σύνθετη αντίσταση:                75Ω (ανισορροπία), 120Ω (ισορροπία)
Ανοχή Jitter:               Σύμφωνα με το πρωτόκολλο G.742 και G.823
Μείωση:       0~6dBm

 

Διεπαφή Ethernet (10/100M)

 

 Ποσοστό διεπαφών:                    10/100 Mbps, μισός/σύνολο - διπλή αυτόματος-διαπραγμάτευση
        Πρότυπα διεπαφών:             Συμβατό σύστημα με IEEE 802,3, IEEE 802.1Q (VLAN)
        Ικανότητα διευθύνσεων της MAC:     4096

Συνδετήρας:                          RJ45, υποστήριξη αυτόματος-MDIX

 

Ίνα

 

Πολλαπλού τρόπου ίνα

 

50/125um, 62.5/125um,

Μέγιστη απόσταση μετάδοσης:        ενιαία ίνα τρόπου 5Km @ 62,5/125um, μείωση (3dbm/km)

Μήκος κύματος:                                    820nm

Διαβίβαση της δύναμης:                          -12dBm (λ.) ~-9dBm (Max)

Ευαισθησία δεκτών:                          -28dBm (λ.)

Προϋπολογισμός συνδέσεων:                                      16dBm

 

Single-mode ίνα

 

Διαβίβαση της δύναμης:                          -9dBm (λ.) ~-8dBm (Max)

Ευαισθησία δεκτών:                          -27dBm (λ.)

Προϋπολογισμός συνδέσεων:                                      18dBm

8/125um, 9/125um

Μέγιστη απόσταση μετάδοσης:        40Km

Απόσταση μετάδοσης:                      ενιαία ίνα τρόπου 40Km @ 9/125um, μείωση (0.35dbm/km)

Μήκος κύματος:                                    1310nm

      Εργασιακό περιβάλλον
 

Θερμοκρασία εργασίας:        -10°C ~ 50°C

Υγρασία εργασίας:             5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)

Θερμοκρασία αποθήκευσης:             -40°C ~ 80°C

Υγρασία αποθήκευσης:                  5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)

 

E1 διεπαφή

 

E1 σύνθετη αντίσταση:                75Ω (ανισορροπία), 120Ω (ισορροπία)

 Ανοχή Jitter:               Σύμφωνα με το πρωτόκολλο G.742 και G.823

 Μείωση:       0~6dBm

  Πρότυπα διεπαφών:         συμμορφωθείτε με το πρωτόκολλο G.703
 Ποσοστό διεπαφών:                n*64Kbps±50ppm
 Κώδικας διεπαφών:               HDB3

 
       Προδιαγραφές
 

Λειτουργική περιγραφή

8E1+4FE PDH, τηλέφωνο καλωδίων διαταγής, 19 ίντσα 1U '', (τυποποιημένη τηλεφωνική διεπαφή, μη-τηλεφωνικές λαβές), Consoleinterface

Περιγραφή λιμένων

Λιμένας Oneoptical, διεπαφή 8 E1 (75/120 ωμ), 4*FEEthernetinterface
OneConsoleinterface, διεπαφή 2expansion, oneengineering order-wire telephoneinterface

Δύναμη

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: AC180V ~ 260V Συνεχές ρεύμα – 48V Συνεχές ρεύμα +24V
Κατανάλωση ισχύος: ≤10W

Διάσταση

Μέγεθος προϊόντων: 19 ίντσα 1U 483X138X45mm (WXDXH)

Βάρος

2.5KG

 

     

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817