Μετατροπέας MEDIA ινών Sc 10/100M 1310nm SM 25Km, διπλή ίνα

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-ds-25
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμάχια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 48 * 42,5 * 38 cm 40pcs ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 κομμάτια το μήνα

 

Μετατροπέας MEDIA ινών Sc 10/100M 1310nm SM 25Km, διπλή ίνα

 

Προδιαγραφές

 

Όνομα: Εσωτερικός μετατροπέας μέσων δύναμης 
Τύπος ινών: Multimoede, singlemode 
Συνδετήρας: ST, SC FC, SFP 

 

 

μετατροπείς μέσων ινών 10/100M Ethernet

 

Οι μετατροπείς MEDIA ινών σειράς OFS μπορούν να μετατρέψουν τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100M UTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 100M (FX).  Μπορεί να επεκτείνει παραδοσιακό 10/100M γρήγορο Ethernet στην απόσταση 120km μέσω της σύνδεσης οπτικής ίνας. Κατέχει τη σταθερή απόδοση και την καλή ποιότητα με την υιοθέτηση των πιό πρόσφατων συσκευασιών ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και την Ταϊβάν.

 

6 τα υποδεδειγμένα φω'τα των οδηγήσεων ομάδας θα μπορούσαν πλήρως να ελέγξουν τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων. Είναι εύκολο για τους τελικούς χρήστες να παρατηρήσουν τη λειτουργία δικτύων. Οι εξωτερικοί μετατροπείς παροχής ηλεκτρικού ρεύματος σειράς OFS θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν μόνο, ή να παρεμβληθούν σε 14 μετατροπείς αυλακώσεων το ράφι που παρέχηκε από OFS τη συγκομιδή. κατάλληλος για τη χρήση του κέντρου δικτύων.

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M, και το σύνολο - διπλό ή ημιαμφίδρομο.

Ο λιμένας UTP υποστηρίζει την αυτόματη διασταύρωση mdi/mdi-Χ.

Λειτουργία δεικτών του ελαττώματος το (LFP) συνδέσεων:

Όταν η οπτική ίνα ή UTP είναι ατελής, ο μετατροπέας θα μπορούσε να σταματήσει όλη τη σύνδεση.

 Ο πολλαπλάσιος οπτικός πομποδέκτης θα μπορούσε να επιλεχτεί: Sc, ST ή FC, singlemode/πολλαπλού τρόπου ενισχυτικό πακέτο 1600 ψηφιολέξεων για τη διαχείριση 

Ο τρόπος εργασίας μετατροπέων θα μπορούσε να επιλεχτεί: Αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπος διακοπτών, που τροποποιείται περικοπή-μέσω του τρόπου διακοπτών, ή τρόπος μετατροπέων. Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία του μετατροπέα που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.

Εσωτερική ή εξωτερική δύναμη μετατροπής: για τους χρήστες για να επιλέξουν.

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα IEEE802.3u, 10/100Base-TX και 100Base-FX
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 1K
Απομονωτής στοιχείων Ενσωματωμένο RAM 128Kbyte
Συνδετήρες Συνδετήρας UTP: Rj-45, 10/100Mbps   Συνδετήρας ινών: ST/SC/FC, 100Mbps
Έλεγχος ροής

  Πλήρης - ντούμπλεξ: Υποστήριξη τυποποιημένο IEEE802.3x

  Ημιαμφίδρομος: πίσω πίεση

Οδηγήσεις Δύναμη, FX SD, σύνδεση FX/νόμος, TX 100, TX FDX, σύνδεση TX/νόμος
Απαίτηση δύναμης Εναλλασσόμενο ρεύμα 170 240V, συνεχές ρεύμα 5V
Περιβαλλοντική θερμοκρασία 70°C
Υγρασία 90%
Διαστάσεις
Εσωτερική δύναμη:  30×110×140mm
Εξωτερική δύναμη 26×70×93mm

 

Καλώδιο:

 UTP: Γάτα. 5 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα (πολλαπλού τρόπου): 50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 2km ή 5km)

Ίνα (Singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 20 120km)

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

Τύπος

Συνδετήρας

Τύπος ινών

Μήκος κύματος

Μέγιστη απόσταση

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-DM-2

ST/SC

πολλαπλού τρόπου

850/1310nm

2χλμ

-20dBm~-12

-30dBm

dBm 10

Ofs-DM-5

Sc

πολλαπλού τρόπου

850/1310nm

5χλμ

-13dBm~-8

-30dBm

dBm 17

OFS - DS-25

Sc

singlemode

1310NM

25χλμ

-14dBm~-8

-32dBm

dBm 18

OFS - DS-40

Sc

singlemode

1310NM

40χλμ

-8dBm~-3

-33dBm

dBm 25

OFS - DS-60

Sc

singlemode

1310NM

60χλμ

-3dBm~0

-36dBm

dBm 33

OFS - DS-80

Sc

singlemode

1550NM

80χλμ

-10dBm~-5

-35dBm

dBm 25

OFS - DS-100

Sc

singlemode

1550NM

100χλμ

-5dBm~0

-36dBm

dBm 31

OFS - DS-120

Sc

singlemode

1550NM

120χλμ

0dBm~3

-36dBm

dBm 36


Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

Ofs-DM

μετατροπέας MEDIA 10/100M πολλαπλού τρόπου, η ανώτατη απόσταση οπτικής ίνας μέχρι 2/5 χλμ.

OFS-DS-ΧΧ

μετατροπέας MEDIA 10/100M singlemode, ανώτατη απόσταση ινών από 20 έως 120 χλμ, ΧΧ για το ποσό απόστασης.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817