Ενιαίος τρόπος 80Km, διπλή εξωτερική δύναμη μετατροπέων μέσων ινών Gigabit ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-gs-80
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 κομμάτια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 48 * 42,5 * 38 cm 40pcs ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 τεμάχια ανά μήνα

 

Ενιαίος τρόπος 80Km, διπλή εξωτερική δύναμη μετατροπέων μέσων ινών Gigabit ινών

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα IEEE802.3z/AB, 1000Base-τ και 1000Base-SX/LX
Συνδετήρας UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps Ίνα: Sc, 1000Mbps
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 4K
Καλώδιο

Καλώδιο UTP: Γάτα 5e ή γάτα 6 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα: πολλαπλού τρόπου: 50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 550/224m)

singlemode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)

Δύναμη

Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V (170-260V) 50Hz   Συνεχές ρεύμα 5V, 2A

Υγρασία

5% ~ 90%

Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70℃
Περιβαλλοντική θερμοκρασία 0 ~ +50℃
Έλεγχος ροής 

Πλήρης - ντούμπλεξ:  IEEE802.3x

Ημιαμφίδρομος: πίσω πίεση.

Διαστάσεις 40 (υψηλό) Χ 110 (πλάτος) Χ 140 (μήκος) χιλ. 
 

 

Gigabyte 10/100/1000M μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας

 

Ο μετατροπέας MEDIA ινών Gigabit σειράς OFS μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100/1000MUTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 1000M (FX). Το παραδοσιακό gigabit Ethernet 10/100/1000M μπορεί να επεκταθεί στην απόσταση 100km μέσω της σύνδεσης οπτικής ίνας.

 

Η απόδοση και η ποιότητα των προϊόντων είναι άριστες λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος Gigabit από τις ΗΠΑ και την Ταϊβάν. 6 τα υποδεδειγμένα φω'τα των οδηγήσεων ομάδας θα μπορούσαν πλήρως να ελέγξουν τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων. Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν και να εντοπίσουν την αποτυχία των μετατροπέων Gigabit σειράς converters.OFS θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί μόνο αλλά η κάρτα μετατροπέων πρέπει να παρεμβληθεί στο ΡΑΦΙ 16 αυλακώσεων που παρέχεται από OFS τη συγκομιδή. όποιος είναι κατάλληλος για τη χρήση του κέντρου δικτύων.

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

το ανώτατο πακέτο Ethernet 1536 ψηφιολέξεων

ο έλεγχος ροής

η εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

η λειτουργία διαπραγμάτευσης ◆Auto επιτρέπει οι λιμένες ότι UTP στο αυτοκίνητο επιλέγουν 10/100/1000M και το σύνολο - διπλά ή ημιαμφίδρομα.

◆The ο λιμένας UTP υποστηρίζει τη σύνδεση της αυτόματης διασταύρωσης mdi/mdi-Χ.

◆Multimode ίνα: η ανώτατη απόσταση μέχρι 220m/550m

Singlemode ίνα: η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km

 

Πληροφορίες ινών

 

Πρότυπο

Συνδετήρας

Τύπος ινών

Ανώτατη απόσταση

Μήκος κύματος

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-GM

Sc

Πολλαπλού τρόπου

220/550m

850nm

-11~-3dBm

-18dBm

7dBm

OFS - GS-20

Sc

Singlemode

20km

1310nm

-10~-3dBm

-21dBm

11dBm

OFS - GS-40

Sc

Singlemode

40km

1310nm

-4~0dBm

-25dBm

21dBm

OFS - GS-60

Sc

Singlemode

60km

1310nm

0~3dBm

-26dBm

26dBm

OFS - GS-80

Sc

Singlemode

80km

1550nm

-2~2dBm

-26dBm

24dBm

OFS - GS-100

Sc

Singlemode

100km

1550nm

1~3dBm

-27dBm

28dBm


Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

OFS - GM

πολλαπλού τρόπου μετατροπέας 10/100/1000M Ethernet: οπτικό μήκος κύματος 850nm, ανώτατη απόσταση οπτικής ίνας μέχρι 224m για 62.5μm, 550m για 50μm

OFS – GS-ΧΧ

Singlemode μετατροπέας ινών 10/100/1000M Ethernet: οπτικό μήκος κύματος 1310 ή 1550nm, ανώτατη απόσταση οπτικής ίνας μέχρι 20, 40, 60, 80.100, ή 120km, ΧΧ για το ποσό απόστασης.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817