Ενιαία βάση 10/100/1000 Gigabit μετατροπέων MEDIA ινών - Sc 60Km FX SM

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE, FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-gws01/02-60
Ποσότητα παραγγελίας min: δέκα ζευγάρια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 48 * 42,5 * 38 cm 40pcs ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 ζευγάρια το μήνα

 

Ενιαία βάση 10/100/1000 Gigabit μετατροπέων MEDIA ινών - Sc 60Km FX SM

 

Ofs-gws01/02-60: μετατροπείς ινών 10/100/1000M Singlemode ενιαίοι

 

Ο ενιαίος μετατροπέας ινών OFS Gigabit μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100/1000M UTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 1000M (FX).

Το παραδοσιακό gigabit Ethernet 10/100/1000M μπορεί να επεκταθεί στην απόσταση 90km μέσω της ενιαίας σύνδεσης οπτικής ίνας.

Η απόδοση και η ποιότητα των προϊόντων είναι άριστες λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου Gigabyte ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και την Ταϊβάν.

 

Πρέπει να χρησιμοποιηθεί στα ζεύγη, επειδή διαβιβασθείς ο οπτικός διαφέρει από λαμβάνει οπτικό στο μήκος κύματος.

6 τα υποδεδειγμένα φω'τα των οδηγήσεων ομάδας θα μπορούσαν πλήρως να ελέγξουν τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων.

Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν και να εντοπίσουν την αποτυχία των μετατροπέων. 

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

◆The αυτόματη διασταύρωση MDI/mdi-Χ υποστηρίξεων λιμένων UTP.

τα ανώτατα 1536 πακέτα ψηφιολέξεων

◆Adopting η εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος για να ασφαλίσει τον εξοπλισμό στην εργασία πολλών ωρών σταθερά.

◆The η μετάδοση των σημάτων καναλιών μπορεί να ολοκληρωθεί από την ενιαία ίνα. Έχει διπλασιαστεί σε ποσότητα μετάδοσης στοιχείων ινών έναντι της δίδυμης ίνας.

η λειτουργία διαπραγμάτευσης ◆Auto επιτρέπει ο λιμένας ότι UTP στο αυτοκίνητο επιλέγει 10/100/1000M και το σύνολο - διπλά ή ημιαμφίδρομα

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα  IEEE802.3z/AB, 1000Base-τ και 1000Base-SX/LX
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 4K
Απομονωτής στοιχείων 256K
Συνδετήρας UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps   Ίνα: Sc, 1000Mbps
Διαστάσεις

40 (υψηλό) Χ 110 (πλάτος) Χ 140 (μήκος) χιλ.

Έλεγχος ροής

Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x

Ημιαμφίδρομος: πίσω πίεση

Δύναμη Εναλλασσόμενο ρεύμα. 220V (170-260V), 50Hz   Συνεχές ρεύμα. 5V, 2A
Περιβαλλοντική θερμοκρασία 0 ~ +50℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70℃
Υγρασία 5% ~ 90%
Καλώδιο

UTP: Cat.5e ή Cat.6 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα (singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125µm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 90km)

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Τύπος

συνδετήρας

Ανώτατη απόσταση

Μήκος κύματος

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-gws01/02-20

      Sc

20km

1310/

1550nm

-11

~-5dBm

-23dBm

12dBm

Ofs-gws01/02-40

      Sc

40km

1310/

1550nm

-5/-8

~0dBm

-26dBm

21/18dBm

Ofs-gws01/02-60

      Sc

60km

1310/

1550nm

0/-5

~2dBm

-26dBm

26/21dBm

Ofs-gws01/02-80

      Sc

80km

1490/

1550nm

-2

~3dBm

-26dBm

24dBm


Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

Ofs-GWS01/02 - ΧΧ

μετατροπείς ινών 10/100/1000M οι singlemode ενιαίοι πρέπει να χρησιμοποιηθούν και να διαταχτούν στα ζεύγη. Ένα σύνολο του WS01 πρέπει να συνδεθεί με ένα άλλο σύνολο του WS02 για τη χρησιμοποίηση. WS01 διεβίβασε το οπτικό μήκος κύματος 1310nm, λαμβάνει το οπτικό μήκος κύματος 1550nm WS02 διεβίβασε το οπτικό μήκος κύματος 1550nm, λαμβάνει το οπτικό μήκος κύματος 1310nm. Η ανώτατη απόσταση της ίνας είναι μέχρι 20, 40, 60 ή 80km. ΧΧ είναι το ποσό απόστασης.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817