Ενιαίος μετατροπέας IEEE802.3xIEEE802.3x μέσων Ethernet 128K 10/100M τηλεοπτικός

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-ws01/02-20
Ποσότητα παραγγελίας min: δέκα ζευγάρια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 48 * 42,5 * 38 cm 40pcs ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 ζευγάρια το μήνα

 

Ενιαίος μετατροπέας 128K 10/100M μέσων ινών Ethernet, ο Μαύρος ή ασήμι

 

Ofs-ws01/02-20

 

Ofs-WS01/02 η σειρά 10/100M Singlemode ενιαίος μετατροπέας MEDIA ινών μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100M UTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 100M (FX).  

 

Θα μπορούσε να επεκτείνει παραδοσιακό 10/100M γρήγορο Ethernet στην απόσταση 90km μέσω της ενιαίας σύνδεσης οπτικής ίνας.  Κατέχει τη σταθερή απόδοση και την καλή ποιότητα με την υιοθέτηση του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος από τις ΗΠΑ και την Ταϊβάν.

 

Πρέπει να χρησιμοποιηθεί στα ζεύγη, επειδή διαβιβασθείς ο οπτικός διαφέρει από λαμβάνει οπτικό στο μήκος κύματος. 6 τα υποδεδειγμένα φω'τα των οδηγήσεων ομάδας θα μπορούσαν πλήρως να ελέγξουν τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων. Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν τη λειτουργία δικτύων.

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

   ◆ Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει το λιμένα UTP αυτόματο επίλεκτο 10M ή 100M και το σύνολο - διπλά ή ημιαμφίδρομα

   ◆ Ο λιμένας UTP υποστηρίζει την αυτόματη διασταύρωση mdi/mdi-Χ.

   ◆ Υποστήριξη του πακέτου 1600 ψηφιολέξεων για τη διαχείριση.

◆ Η μετάδοση των οπτικών σημάτων καναλιών μπορεί να ολοκληρωθεί από την ενιαία ίνα. Έχει διπλασιαστεί σε ποσότητα μετάδοσης στοιχείων ινών έναντι του δίδυμου τύπου ινών. 

    ◆ Λειτουργία δεικτών του ελαττώματος το (LFP) συνδέσεων: Όταν η οπτική ίνα είναι ατελής, ο μετατροπέας θα μπορούσε να σταματήσει όλη τη σύνδεση.

 ◆ Ο τρόπος εργασίας μετατροπέων θα μπορούσε να επιλεχτεί: Αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπος διακοπτών, που τροποποιείται περικοπή-μέσω του τρόπου διακοπτών, ή τρόπος μετατροπέων.

 ◆ Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία των μετατροπέων που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών.

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα IEEE802.3u, 10/100Base-TX και 100Base-FX
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 1K
Απομονωτής στοιχείων 128K
Συνδετήρες Συνδετήρας UTP: Rj-45, 10/100Mbps Συνδετήρας ινών: Sc, 100Mbps
Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 καλώδιο UTP (η ανώτατη απόσταση επάνω σε to100m)
Ίνα (Singlemode) 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 90km)
Έλεγχος ροής

Πλήρης - ντούμπλεξ: IEEE802.3x

Ημιαμφίδρομος: πίσω πίεση

 

 

Πληροφορίες οπτικών ινών

 

Τύπος

συνδετήρας

Ανώτατη απόσταση

Μήκος κύματος

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-ws01/02-20

SC/FC/ST

20km

1310/1550nm

-14~-6dBm

-32dBm

18dBm

Ofs-ws01/02-40

SC/FC/ST

40km

1310/1550nm

8-9~-3dBm

-35dBm

27/26dBm

Ofs-ws01/02-60

SC/FC/ST

60km

1310/1550nm

5-7~0dBm

-37dBm

32/30dBm

Ofs-ws01/02-80

SC/FC/ST

80km

1310/1550nm

3-5~2dBm

-37dBm

34/32dBm

 

 

Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

OFS  

WS01/02 

- ΧΧ

μετατροπείς ινών 10/100M οι Singlemode ενιαίοι πρέπει να χρησιμοποιηθούν και να διαταχτούν στα ζεύγη. 

Ένα σύνολο του WS01 πρέπει να συνδεθεί με ένα άλλο σύνολο του WS02 για τη χρησιμοποίηση. 

WS01 διεβίβασε το οπτικό μήκος κύματος 1310nm, λαμβάνει το οπτικό μήκος κύματος 1550nm  

WS02 διεβίβασε το οπτικό μήκος κύματος 1550nm, λαμβάνει το οπτικό μήκος κύματος 1310nm.  

Η ανώτατη απόσταση της ίνας είναι μέχρι 20, 40, 60, 80, 100,120km.  ΧΧ είναι το ποσό απόστασης.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817