Ο βιομηχανικός βαθμός ινών σημείου εισόδου μετάλλων μεταστρέφει 2 λιμένες ινών giga 2 λιμένες 10/100/1000M rj45

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE、RoHS、FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-IGSF2T2
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20pcs ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 6-9 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, PayPal, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 6000 PC την εβδομάδα

 

Ο βιομηχανικός βαθμός ινών σημείου εισόδου μετάλλων μεταστρέφει 2 λιμένες ινών giga 2 λιμένες 10/100/1000M rj45

 

Ofs-IGSF2T2

Ο βιομηχανικός βαθμός ινών σημείου εισόδου μετάλλων μεταστρέφει 2 λιμένες ινών giga 2 λιμένες 10/100/1000M rj45

Περιγραφή προϊόντων

Το προϊόν είναι ο βιομηχανικός διακόπτης Gigabit Ethernet επιπέδων, με 2 λιμένα ινών Gigabit, η προσαρμοστική Ethernet διεπαφή RJ45 2 10/100/1000Base-τ. Βοηθά τους χρήστες για να πραγματοποιήσει την ανταλλαγή στοιχείων Ethernet, τη σύγκλιση και τη μεγάλης απόστασης οπτική λειτουργία μετάδοσης. Ο εξοπλισμός έχει τα πλεονεκτήματα κανενός ανεμιστήρα, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, εύχρηστο, μικρό μέγεθος, απλή συντήρηση και ούτω καθεξής. Το σχέδιο προϊόντων σύμφωνα με τα πρότυπα Ethernet, προσθέτει την προστασία αστραπής, αντιστατικά μέτρα προστασίας, -40 βαθμοί Κελσίου ~ +85 ευρύ φάσμα της θερμοκρασίας εργασίας, της σταθερής και αξιόπιστης απόδοσης. Η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως στην ευφυή μεταφορά, τις τηλεπικοινωνίες, την ασφάλεια, τη χρηματοδότηση και τους τίτλους, το τελωνείο, θαλάσσιος, τη ηλεκτρική δύναμη, τη συντήρηση και τις πετρελαιοφόρες περιοχές νερού και άλλη ευρυζωνική μετάδοση στοιχείων.

Κύρια χαρακτηριστικά

Τάση εισαγωγής: DC10~58V (διπλό στήριγμα πλεονασμού δύναμης)

Θερμοκρασία εργασίας: -40 ℃+ 85 ℃

Στέγαση: IP40 βαθμός προστασίας, τύπος ραγών DIN, αργίλιο μετάλλων, κανένα σχέδιο ανεμιστήρων

Έκθεση επιθεώρησης: μέσω του Υπουργείου έκθεσης επιθεώρησης δημόσια ασφαλείας, CCC/FCC/CE/ROHS

Προδιαγραφές

Ποσότητα λιμένων: 4

Λιμένες ινών: Δύο λιμένες 1000BaseFX (συνδετήρας SC/ST/FC/LC, προαιρετικός)

RJ45: Τέσσερα 10/100/1000base-τ RJ45

 

Τρόπος μετάδοσης: πλήρης - διπλός τρόπος

πρότυπα: IEEE 802,3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3I, IEEE 802.3z, IEEE 802.3at

Επίπεδο εφαρμογής: L2

backplane εύρος ζώνης: 12Gbps

Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό: 8.928Mpps

MAC: 8K

Απομονωτής: 1M

χρόνος καθυστέρησης:<4>

Ανταλλαγή: Κατάστημα - διαβιβάστε

Οδηγήσεις

Δύναμη

TX, FX (Link/ACT)

Στέγαση: υλικό μετάλλων

Ψύξη: φυσική ψύξη, κανένας ανεμιστήρας

Διαστάσεις: 143 X 104 X 48mm (ευρύ Χ βαθύ Χ υψηλό)

βάρος: 0.85Kg

Τρόπος εγκατάστασης: Τύπος ραγών καρτών DIN

Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ℃~ +85 ℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40℃ ~ +85℃

Σχετική υγρασία: 5~95% (κανένας παγετός)

Στριμμένο απόσταση ζευγάρι μετάδοσης: 100m (χρησιμοποιώντας το καλώδιο δικτύων CAT5e, CAT6))

 

απόσταση μετάδοσης

Στριμμένο ζευγάρι: 100m (CAT5e, CAT6)

Πολλαπλού τρόπου: 550m

Single-mode: 20, 40,60, 80,100,120Km, προαιρετικά

 

MTBF: ώρα 100.000

 

Δύναμη

Τάση εισαγωγής: DC10~58V (διπλό στήριγμα πλεονασμού δύναμης)

Τερματικό πρόσβασης: Τερματικό του Phoenix

Δύναμη (πλήρες φορτίο) <4w>

Περίοδος εξουσιοδότησης: 5 έτη

Πιστοποίηση: Υπουργείο έκθεσης επιθεώρησης δημόσια ασφαλείας, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, FCC, RoHS

Μέτωπο προϊόντων - επιτροπή

Ο βιομηχανικός βαθμός ινών σημείου εισόδου μετάλλων μεταστρέφει 2 λιμένες ινών giga 2 λιμένες 10/100/1000M rj45

Διαταγή των πληροφοριών

Πρότυπο Περιγραφή προϊόντων
Ofs-IGSF2T2 Βιομηχανικός διακόπτης Gigabit Ethernet επιπέδων Unmanaged, 2 λιμένες ινών Gigabit (SFP), 2 10/100/1000Base-τ RJ45
Ofs-pe-IGSF2T2 Βιομηχανικός διακόπτης Gigabit Ethernet επιπέδων Unmanaged, 2 λιμένες ινών Gigabit (SFP), 2 10/100/1000Base-τ RJ45, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος σημείου εισόδου

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817