Ενιαίος μετατροπέας Gigabit 40 χλμ 40X110X140 χιλ. μέσων τρόπου LFP που υιοθετεί την εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OPTFOCUS
Πιστοποίηση: CE,FCC
Αριθμό μοντέλου: Ofs-gsl-40
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 κομμάτια
Τιμή: negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: 48 * 42,5 * 38 cm 40pcs ανά χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 τεμάχια ανά μήνα

 

Ενιαίος μετατροπέας Gigabit 40 χλμ 40X110X140 χιλ. μέσων τρόπου LFP που υιοθετεί την εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

 

Ofs-gsl-40

 

10/100/1000M Gigabyte μετατροπέας MEDIA οπτικής ίνας με LFP 

 

Ο μετατροπέας MEDIA ινών Gigabit σειράς OFS μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100/1000MUTP (TX) και της διεπαφής οπτικής ίνας 1000M (FX). Το παραδοσιακό 10/100/1000M gigabit Ethernet μπορεί να επεκταθεί στην απόσταση 100km μέσω της σύνδεσης οπτικής ίνας. Η απόδοση και η ποιότητα των προϊόντων είναι άριστες λόγω της υιοθέτησης του πιό πρόσφατου ολοκληρωμένου κυκλώματος Gigabit από τις ΗΠΑ και την Ταϊβάν. 6 τα υποδεδειγμένα φω'τα των οδηγήσεων ομάδας θα μπορούσαν πλήρως να ελέγξουν τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων. Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν και να εντοπίσουν την αποτυχία των μετατροπέων Gigabit σειράς converters.OFS θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί μόνο αλλά η κάρτα μετατροπέων πρέπει να παρεμβληθεί στο ΡΑΦΙ 16 αυλακώσεων που παρέχεται από OFS τη συγκομιδή. όποιος είναι κατάλληλος για τη χρήση του κέντρου δικτύων.

 

Τεχνικές προδιαγραφές

 

Λειτουργούντα πρότυπα IEEE802.3z/AB, 1000Base-τ και 1000Base-SX/LX
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 4K
Απομονωτής στοιχείων 256K
Συνδετήρας UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps   Ίνα: Sc, 1000Mbps
Καλώδιο

Καλώδιο UTP: Γάτα 5e ή γάτα 6 (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)

Ίνα: πολλαπλού τρόπου: 50/125, 62.5/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 550/224m)

singlemode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km)

Δύναμη

Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V (170-260V) 50Hz   Συνεχές ρεύμα 5V, 2A

Υγρασία

5% ~ 90%

Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 ~ +70℃
Περιβαλλοντική θερμοκρασία 0 ~ +50℃
Έλεγχος ροής 

Πλήρης - ντούμπλεξ:  IEEE802.3x

Ημιαμφίδρομος: πίσω πίεση.

Διαστάσεις 40 (υψηλό) Χ 110 (πλάτος) Χ 140 (μήκος) χιλ. 

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

◆ Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει τους λιμένες UTP σε αυτόματα επίλεκτα 10/100/1000M και το σύνολο - διπλά ή ημιαμφίδρομα.

◆ Ο λιμένας UTP υποστηρίζει τη σύνδεση της αυτόματης διασταύρωσης mdi/mdi-Χ.

◆ Πολλαπλού τρόπου ίνα: η ανώτατη απόσταση μέχρι 220m/550m

Singlemode ίνα: η ανώτατη απόσταση μέχρι 100km

◆ Υποστήριξη του ανώτατου πακέτου Ethernet 1536 ψηφιολέξεων

◆ Ενισχυτικός έλεγχος ροής

◆ Υιοθέτηση της εσωτερικής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

Λειτουργία ◆ LFP


Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπο

Περιγραφή προϊόντων

OFS - GML

πολλαπλού τρόπου μετατροπέας 10/100/1000M Ethernet: οπτικό μήκος κύματος 850nm, ανώτατη απόσταση οπτικής ίνας μέχρι 224m για 62.5μm, 550m για 50μm

OFS – GSL-ΧΧ

Singlemode μετατροπέας ινών 10/100/1000M Ethernet: οπτικό μήκος κύματος 1310 ή 1550nm, ανώτατη απόσταση οπτικής ίνας μέχρι 20, 40, 60, 80.100, ή 120km, ΧΧ για το ποσό απόστασης.

 

 

Πληροφορίες ινών

 

Πρότυπο

Συνδετήρας

Τύπος ινών

Ανώτατη απόσταση

Μήκος κύματος

TX δύναμη

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός συνδέσεων

Ofs-GML

Sc

Πολλαπλού τρόπου

220/550m

850nm

11~3dBm

18dBm

7dBm

OFS - GSL-20

Sc

Singlemode

20km

1310nm

10~3dBm

21dBm

11dBm

OFS - GSL-40

Sc

Singlemode

40km

1310nm

4~0dBm

25dBm

21dBm

OFS - GSL-60

Sc

Singlemode

60km

1310nm

0~3dBm

26dBm

26dBm

OFS - GSL-80

Sc

Singlemode

80km

1550nm

2~2dBm

26dBm

24dBm

OFS - GSL-100

Sc

Singlemode

100km

1550nm

1~3dBm

27dBm

28dBm

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817